• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Porównywarki lokat

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:50
Sądzicie że te wszystkie porównywarki lokat się sprawdzają? Warto z tego korzystać?
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:29
Do mnie jakoś te porównywarki nie przemawiają. Według mnie bardziej opłaca się samemu dokładnie sprawdzić konkretna ofertę bo w tych porównywarkach nie zawsze znajdziemy wszystkie niezbędne informacje.
Cytuj
tomcio329

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:57
Ja się na porównywarkach jeszcze nie zawiodłem. Może i nie zawierają wszystkich informacji ale poglądowo można dowiedzieć się która jest najkorzystniejsza, ale nikt nie powiedział, że nie można później sprawdzić sobie np 5 najlepszych z porównywarki samodzielnie.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:05
Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze te porównywarki sa raczej tak ustawione żebyśmy skorzystali z jakiejś konkretnej oferty. No bo na czymś jednak musza zarabiac.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:06
biedronkaK napisał
Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze te porównywarki sa raczej tak ustawione żebyśmy skorzystali z jakiejś konkretnej oferty. No bo na czymś jednak musza zarabiac.
Proszę zwrócić uwagę na parametry ofert, które pokazywane są jako wiodące. Te instytucje faktycznie maja najlepsze oferty:).
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:30
Ale takie porównywarki mają jadnak jakąś skuteczność. Pokazują te lepsze oferty. Ja czasem jak mam coś kupić to wole to najpierw sprawdzić.
Cytuj
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:30
Ale takie porównywarki mają jadnak jakąś skuteczność. Pokazują te lepsze oferty. Ja czasem jak mam coś kupić to wole to najpierw sprawdzić.
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:21
biedronkaK napisał
Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze te porównywarki sa raczej tak ustawione żebyśmy skorzystali z jakiejś konkretnej oferty. No bo na czymś jednak musza zarabiac.
gdyby to wszystko było ustawione, to banki musiałyby masę wydać na taka reklamę, bo i doradcy finansowi i porównywarki których w sieci jest masa zazwyczaj podaja takie same albo bardzo podobne dane.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:57
Na pewno warto się nimi posługiwać i zorientować co w trawie piszczy ja natomiast do końca w to nie wierzę no bo każda oferta jest zależna od możliwości danej osoby więc później na miejscu w banku może się okazać coś zupełnie innego.
Cytuj
Odpowiedź