• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

leasing nie zawsze z ratami równymi

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 15:00
Czy wiedzą Państwo, że korzystając z leasingu mamy możliwość wyboru spłaty w ratach równych bądź malejących. Jak Państwo sadzą czy jest sens spłacania takich należności w ratach malejących? Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem na ten temat. tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.10.2014 15:49
To zależy od sytuacji, ale chyba bezpieczniej jednak wziąć raty równe. Można wszystko dokładniej zaplanować. Zwłaszcza, ze leasingu nie bierze się na jakieś długie okresy.
Cytuj
gosia-1989

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 23:16
mi się wydaje że człowiek się lepiej czuje jak ma splacac coraz mniej. innego sensu w takich ratach nie widzę, bo koniec końców i tak płaci się tyle samo. jedna i druga możliwość ma swoje zalety, bo w przypadku równych rat faktycznie można zaplanować swoje wydatki miesiączne z większym wyprzedzeniem
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:33
gosia-1989 napisał
mi się wydaje że człowiek się lepiej czuje jak ma splacac coraz mniej. innego sensu w takich ratach nie widzę, bo koniec końców i tak płaci się tyle samo. jedna i druga możliwość ma swoje zalety, bo w przypadku równych rat faktycznie można zaplanować swoje wydatki miesiączne z większym wyprzedzeniem
A jelsi np. spodziewa sie podwyżki i wolałby spłacać równe, bo potem bedzie to dla niego mniejsze obciążenie? Sytuacje sa rożne.
Cytuj
Odpowiedź