• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestuj w Strategię z górnej półki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 13:08
Poszukują Państwo produktu inwestycyjnego, jednak boją się że stracą? mBank przygotował pewna alternatywną ofertę, z możliwością uzyskania wysokiej stopy zwrotu przy jednoczesnej 90-proc. ochronie kapitału. Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 15:22
Produkt jest trzyletni. Przez ten okres wiele może się zmienić na gorsze. ten zwrot w wysokości co najmniej 90 proc. zainwestowanych środków jakoś nie przemawia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.10.2014 16:02
Jeśli będą oprocentowania spadać to chyba dobrze inwestować póki to sie nie stanie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2014 9:22
No tak, ale przez trzy lata może sie wile zmienić zarówno na korzyść, ja i niekorzyść. chyba najlepiej sie teraz wstrzymać.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:06
dokładnie tak - 3 lata w bankowości to mila świetlna niestety :) za 3 lata może być taki kryzys że szok a może i go nie być wcale :D poza tym ja po pstatnich przejściach z pania z mabanku zastanawiam sie w ogole czy konta nie zamknac eh
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:34
wiesz co najmniej 90% środków to nie jest tak źle, wszystko zależy od kapitału początkowego, tak mi się przynajmniej wydaje. Nie znam się aż tak dobrze na tym temacie :)
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 11:36
Przy takich inwestycjach 90 proc. zwrotu to na pewno niezła inwestycja. Zwłaszcza, ze teraz każdy poszukuje alternatywy dla tych słabiutkich lokat. Jesli chodzi o okres to przynajmniej lokujesz pieniądze i masz 3 lata spokoju, nie musisz co chwile ich przekładać z lokaty na lokatę. Ciekawe ile wynosi minimalna kwota inwestycji?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 14:34
Człowiek zainwestuje i ma 3 lata spokój. Trudno przewidzieć co sie będzie działo przez ten okres, jeśli utrzyma się tendencja spadkowa to będziemy obecnym inwestorom zazdrościć, jeśli oprocentowania wzrosną a oni stracą to oni będą "poszkodowani". No ale kto nie ryzykuje...
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:47
Produkty strukturalne są ryzykowne, ale pozwalają osiągnąć pewien zysk. Wyższy niż na lokatach, gdzie obecnie jest dramat. Także są to jakieś alternatywy.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:46
Ja się boję nawet takich produktów, chociaż taka opcja wydaje się bezpieczniejsza... nie wiem, wolę chyba powoli jednak zyskiwać z lokaty niż starać się o większy zysk a martwić się co z tego będzie.. jeszcze brakuje mi odwagi.
Cytuj
Odpowiedź