• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Obniżka stóp procentowych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 8:22
Słyszeli Państwo z pewnością, że stopy procentowe zostały obniżone. Ale co to oznacza dla nas, zwykłych zjadaczy chleba? Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:05
To nic tylko brać teraz kredyty. Szkoda ze ma to tez wplyw na obniżenie oprocentowania lokat. Juz z początkiem roku zapowiadano ze wreszcie oprocentowania wzrosną, a tu nic. teraz to już się zupełnie nie opłaca lokować.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:11
Własnie słyszałem gdzieś ze teraz bardzo opłaca sie barc kredyty. Ciekawe czy to bedzie miało jakieś przełożenie na to ile kredytów bedzie wziętych. Pewnie sporo osób z tego skorzysta
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:44
O znaczy że kredyty są tańsze? A słyszałam ostatnio, że właśnie drożeją... być może coś źle zrozumiałam, ale to bardzo dobrze, że ludzie będą płacić mniej za kredytowanie.
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:26
Są tańsze, w artykule jest nawet przykład. Ciekawa jestem czy ta obniżka zapowiada duże podwyższenie czy też będzie taka przez dłuższy czas. A co z tymi, którzy już kredyt mają? umowy ulegną jakiejś zmianie?
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:04
Tak tylko, teraz opłaca sie brać kredyt a co później jak stropa procentowa wzrosnie? Osobiscie wychodze z załozenia że jak nie trzeba to sie kredytu nie bierze
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:42
A mnie tam bardzo cieszy to ze stopa procentowa została obniżona. Nic tylko brać kredycik na nowe meble do salonu
Cytuj
Odpowiedź