• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto za zero

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:44
Kolega mi mówił, że od października PKO wprowadził jakieś KOnto za Zero, orientujecie się jakie warunki w takim koncie są? Czy trzeba jakieś okreslone transakcje robić kartą żeby nie płacić?
I czy można istniejące konto, które już się ma "przepisać" na to za zero?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 16:09
Tu masz o tym http://www.comperia.pl/newsy/18604-pko-konto-za-zero-dla-aktywnych.html, tak na prawde to ta oferta juz od dawna jest w pko bp.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 8:47
Jest jakaś niby promocja, ale ja do pko bp na pewno nie bede przenosił konta. o nie
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:21
Konto za zero, gdy trzeba spelniac szereg warunkow nie jest kontem za zero. to zwykle kłamstwo jest.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:19
ta tych kont za zero to juz troche jest bp ma i millenium chyba tez (ta reklama z kolesiem od polimatów) szczerze? wole dopłacić i mieć jakiś standard w tym, a nie liczyć że za 0 wszystko będe miał ;)
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 12:25
ja za milenium bym podziekowała bo mąż tam miał kiedyś konto i ciągle miał jakieś problemy z nim, a to mu karta sie zablokowała i trzeba było jechać przez całe miasto do banku itd.
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:33
wg mnie opłaca się założyć konto w meritum albo w bz wbk, tam rzeczywiście konta są dla przeciętnych ludzi za darmo. jeśli chodzi o pko to jakoś ta oferta do mnie nie przemawia, tak samo jak aktualna w banku pocztowym.
Cytuj
Odpowiedź