• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto ZawszeDarmowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:33
Widzieliście nową reklamę Banku pocztowego, w którym reklamowane jest Konto ZawszeDarmowe?
Jest to dla Was atrakcyjna oferta czy raczej się nie zdecydujecie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 13:55
Z tym aniołem? A widzialem, ale reklama to reklama a to jak potem bedzie wygladala oferta to inna sprawa.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 18:45
Dokładnie, i tak później się okazuje, że ileś tam warunków trzeba miesięcznie spełnić, żeby prowadzenie konta w teorii było darmowe. Ja jak na razie banku i tak zmieniać nie mam zamiaru więc decydować się nie będę.
Cytuj
Lose yourself in the music.
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:16
vooYo napisał
Dokładnie, i tak później się okazuje, że ileś tam warunków trzeba miesięcznie spełnić, żeby prowadzenie konta w teorii było darmowe. Ja jak na razie banku i tak zmieniać nie mam zamiaru więc decydować się nie będę.


Zawsze jest jakieś ale, albo trzeba za coś zapłacić albo dodatkowo coś kupić nigdy nie może być tak, że mamy w 100% darmowe konto i za nic nie musimy płacić. Niestety.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 9:57
I tu tez jest haczyk, za kartę nie będziemy płacić jeśli w miesiącu dokonamy zakupów na kwotę min. 300 zł.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:13
Reklama moze i fajna chociaz do mnie nie przemawia bank pocztowy. Nie mam do nich zaufania. Mam wrazenie ze z technologią są lekko na bakier
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:37
zatrudnili starych dziadów z klanu i myślą że tym przyciągną staruszki do zakładania kont w pocztowym banku. Dla mnie są zupełnie niewiarygodni.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:08
A co z kontem w Meritum Banku? Wydawało mi się że jest calkiem darmowe, chociaż możliwe, że jest warunek iluś przelewów bądź płatności kartą... Ale w sumie oplacając rachunki z konta można ominąć oplaty, więc takie warunki są do obejścia.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:30
Pinkie napisał
A co z kontem w Meritum Banku? Wydawało mi się że jest calkiem darmowe, chociaż możliwe, że jest warunek iluś przelewów bądź płatności kartą... Ale w sumie oplacając rachunki z konta można ominąć oplaty, więc takie warunki są do obejścia.


Konto w meritum jest póki co całkowicie darmowe bez jakichkolwiek warunków do spełnienia. Mówię o koncie bez karty.
Cytuj
Odpowiedź