• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsze konta oszczednosciowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:29
Szkoda trzymać oszczędności na koncie osobistym, jednak z rożnych powodów nie chcą Państwo zakładać lokaty. Złotym środkiem sa więc konta oszczędnościowe. W jakim banku? Zapraszam do zapoznania się z najświeższym rankingiem.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:32
Ja mam niestety OKO w ING. Piszę niestety bo widzę, jak korzystne oferty mają inne banki, i to o wiele bardziej korzystne. muszę pomyśleć nad przeniesieniem konta oszczędnościowego, bo osobiste przenoszę na pewno.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:16
Ja mam konto w DB i tam mam propozycje konta oszczędnościowego ale jakoś nie jestem do końca przekonany,. chyba wolałbym już wsadzić pieniadze w jakąś dobrze oprocentowaną lokate.
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 9:33
To oprocentowanie naprawdę jest takie wysokie? U mnie w banku wynosi mniej niż 2%! Muszę chyba poszukać czegoś nowego, bo widzę, że są o wiele korzystniejsze konta oszczędnościowe... Ale sumie, te oprocentowania są takie stale czy to może oferta czasowa jak teraz w ING?
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:04
To aż niemożliwe, że procent jest tak duży, wydawało mi się ze lokaty z tym procentem są atrakcyjne a tu sie okazuje że sa konta dajace oprocentowanie na poziomie 4%... chyba muszę przeniesc moje oszczędności bo Millenium...
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:53
A ja się zastanawiam nad bankiem SMART. Nigdy o nim nie słyszałam, a tu proszę- czołówka. Muszę chyba zaleźć o nim więcej informacji, za Millenium za bardzo nie przepadam, więc jest dobra alternatywa.
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:06
Czikulinka napisał
A ja się zastanawiam nad bankiem SMART. Nigdy o nim nie słyszałam, a tu proszę- czołówka. Muszę chyba zaleźć o nim więcej informacji, za Millenium za bardzo nie przepadam, więc jest dobra alternatywa.


Co to w ogole jest za bank? Gdzie o nim słyszałaś? Ja pierwszy raz spotykam sie z tą nazwą
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:40
To ja te że należe do osób, które nie widziały że taki bank w ogole jest. Musze się chyba bardziej zagłębić w ten temat
Cytuj
Odpowiedź