• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata nocna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:28
Na czym polega dokładnie lokata nocna? Słyszał ktoś kiedyś o czymś takim? Ostatnio koleżanka mi opowiadała że miała na takiej pieniądze.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 10:09
bogusiazien napisał
Na czym polega dokładnie lokata nocna? Słyszał ktoś kiedyś o czymś takim? Ostatnio koleżanka mi opowiadała że miała na takiej pieniądze.


Lektura obowiązkowa: http://www.finanse.egospodarka.pl/56001,Lokata-nocna-jak-jednodniowa,1,48,1.html
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 10:29
Lokata taka otwierana jest w godzinach popołudniowych dnia roboczego i trwa do godzin porannych kolejnego dnia roboczego. Tym samym w dzień można swobodnie korzystać ze środki, natomiast nocą zgromadzone środki pracują. Zwykle są to produkty proponowane osobom prowadzącym działalności gospodarcze.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.9.2014 15:07
Jeszcze jakiś czas temu Alior bardzo promował takie produkty, ale to chyba niezbyt się opłacało, bo coś teraz juz nie promują tego.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 8:54
Pieniadze pracuja w nocy,a w dzen mozesz z nich korzystac. Produkt troche dziwny, ale spotykany na rynku. Ciekawe jak wyglądają realne zyski
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:45
Dla mnie takie produkty maja średni sens szczerze mówiąc. Zabawa, no i ładnie brzmi.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:44
jagoda napisał
Pieniadze pracuja w nocy,a w dzen mozesz z nich korzystac. Produkt troche dziwny, ale spotykany na rynku. Ciekawe jak wyglądają realne zyski


Też jestem ciekawa bo sam fakt, że w dzień możesz z pieniędzy korzystać brzmi naprawdę atrakcyjnie. Dzięki za podesłane linki na pewno się z nimi zapoznam. Wiecie który bank taką lokatę oferuje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:07
Myślę, ze zyski nie sa powalające, ale samo to ze możesz i z pieniędzy korzystać a dodatkowo cos tam wzrastać jest chyba warte uwagi.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 12:28
Gość napisał
Myślę, ze zyski nie sa powalające, ale samo to ze możesz i z pieniędzy korzystać a dodatkowo cos tam wzrastać jest chyba warte uwagi.


No na pewno bo jest to alternatywa trochę do konta oszczędnościowego, z którego owszem można korzystać ale tylko jeden przelew jest darmowy ( przynajmniej w moim banku) a za pozostałe trzeba płacić i nie jest to mała kwota bo chyba coś koło 5zł.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:08
bogusiazien napisał
Gość napisał
Myślę, ze zyski nie sa powalające, ale samo to ze możesz i z pieniędzy korzystać a dodatkowo cos tam wzrastać jest chyba warte uwagi.


No na pewno bo jest to alternatywa trochę do konta oszczędnościowego, z którego owszem można korzystać ale tylko jeden przelew jest darmowy ( przynajmniej w moim banku) a za pozostałe trzeba płacić i nie jest to mała kwota bo chyba coś koło 5zł.
Ale to zależy przy jakiej ofercie, jakiego banku. Chyba istnieją i takie, gdzie opłaty są niższe.
Cytuj
Odpowiedź