• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

prawdziwie bezpłatne konta osobiste

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:45
Poszukuja Państwo bezpłatnego konta osobistego? Comperia ma swoje typy. Co Państwo na to? Macie swoich faworytów?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:03
Ja chyba zdecyduje sie na to w meritum, juz czytałam nie raz dobre opinie i ze jest na prawde darmowe. Obawy odnośnie niewielkiej ilości placówek sa pewnie uzasadnione, ale do banku i tak chodzimy juz jak np. chcemy kredyt hipoteczny,a tak można wszystko załatwiać przez telefon i komórkę.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:49
Tak, meritum jest OK, szczególnie, że utrzymuje dobre procentowanie konta oszczędnościowego.

Najlepiej zakładać takie konto albo bezpośrednio w oddziale, albo przez link referencyjny umieszczony na jakimś blogu (wtedy również bloger "za polecenie" coś zarobi).
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 18:48
No ciekawe co będzie z Meritum po pzrejęciu przez Alior, ale faktycznie oferta Meritum też przypadła mi do gustu. Jeśli chodzi o Nordeę to się nie orientuję, a T-mobile do mnie nie przemawia kompletnie.
Cytuj
Lose yourself in the music.
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:41
No Meritum jest wg mnie najlepsze, trzeba korzystać póki jest, tym bardziej, że Alior Bank nawet nie jest na liście.
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:19
A co zaważyło na tym, że na pierwszym miejscu jest własnie Meritum Bank a nie Nordea? bo w sumie 3 pierwsze pozycje to własnie bezpłatne konta a jednak są w jakiejś kolejności
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 13:33
Przeciez jest napisane: "Proste Konto Osobiste w Meritum Banku, podobnie jak Konto Ulubione w banku Nordea czy T-Mobile Konto w T-Mobile Usługi Bankowe, to właściwie rachunek idealny dla każdego". Czytamy, a nie tylko oglądamy obrazki


źródło: http://www.comperia.pl/bez-warunkow-bez-oplat-bez-problemow-oto-prawdziwie-bezplatne-konta-osobiste.html
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:14
Fakt, ze takie trudno znalezc, ja sie teraz zdecydowałem na to w Orange Finance, ma byc całkiem za darmo. Nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, jest jakis program rabatowy.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 11:57
Faktycznie w OF jest bezplatne otwarcie i prowadzenie konta, karta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i krajowe przelewy. Ale znalazłem tez taki punkt: Minimalna ilość transakcji bezgotówkowych wymagana do niepobierania opłaty za korzystanie z bankomatów to 5 sztuk. Jeżeli będzie mniej to 5 zł za każdą transakcje płacimy.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:42
anna napisał
Ja chyba zdecyduje sie na to w meritum, juz czytałam nie raz dobre opinie i ze jest na prawde darmowe. Obawy odnośnie niewielkiej ilości placówek sa pewnie uzasadnione, ale do banku i tak chodzimy juz jak np. chcemy kredyt hipoteczny,a tak można wszystko załatwiać przez telefon i komórkę.


Ja mam meritum i jedyne co mnie wkurza to to, że saldo od razu się nie aktualizuje tylko trzeba sporo na to czekać. Ogólnie mają rewelacyjną aplikację, no i jeszcze może interfejs strony mógłby byś bardziej intuicyjny bo ja tam nigdy nic znaleźć nie umiem, ale tak nie narzekam.
Cytuj
Odpowiedź