• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto T-mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:28
Czy ktoś ma to konto i mógłby się wypowiedzieć jak mu się tam podoba? Moja siostra chce tam sobie założyć konto. Ja jej odradzam ale w sumie nie mam powodów bo nic na temat tego konta nie wiem. Ktoś coś więcej może napisać?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:10
To zależy od powodów, dla których siostra chce założyć konto. Ja używam je jako awaryjne. Jest OK, ale bez żadnych rewelacji. Interfejs landrynkowy, oprocentowanie depozytów słabe. Plus to darmowa karta płatnicza i prowadzenie konta (bez warunków).
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:27
Hmm w sumie to się też zastanawiałem nad przeniesieniem tam także chetnie poczytam o waszych doświadczeniach z bankiem T-mobile. Zastanawia mnie jeszcze czy maja może zniżkę na telefon dla stałych klientów.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:01
Na stornie banku jest napisane, ze posiadając abonament w T-Mobile można dostać do 1000 zł limitu w koncie, uruchomić płatności telefonem w MyWallet. Nawet takie korzyści są już niezłe, jednak moim zdaniem oferta abonamentowa w T-Mobile nie jest niestety atrakcyjna.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:14
anna dlaczego nie jest atrakcyjna oferta? ja place 49.90 za abonament i mam tam wszystko darmowe rozmowy smsy i internet. konto mnie nie przekonuje bo od lat mam w pekao sa.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:03
anna napisał
Na stornie banku jest napisane, ze posiadając abonament w T-Mobile można dostać do 1000 zł limitu w koncie, uruchomić płatności telefonem w MyWallet. Nawet takie korzyści są już niezłe, jednak moim zdaniem oferta abonamentowa w T-Mobile nie jest niestety atrakcyjna.


O no to fajnie. Ja tak sobie teraz myślę, że to chyba jest właśnie fajna opcja dla ludzi, którzy mają w tej sieci telefon. Wtedy można to wszystko połączyć i jest to spójne. Tak osobno konto wypada chyba raczej marnie z tego co piszecie.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:37
Dość ciekawa oferta T-mobila, po połaczeniu z Alior Sync widać że się starają. To co znalazłem na ich stronie:
"T-Mobile konto to oczywisty wybór, jeśli poszukujesz najlepszego konta

Oprocentowanie 3%1
0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
0 zł za krajowe przelewy internetowe
0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet

Przede wszystkim
- mywallet punkt zdecydowany najmocniejszy ! Nie sam zwrot bo nie powala ale aplikacja
- darmowe konto, niby niektórzy też to mają ale dla mnie nadal mocny plus
- no i najlepsze na koniec a mianowicie: bezpłatne bankomaty na świecie i w Polsce ! Na to czekałem długo Pekao ani mbank jeszcze do tego nie dorośli ! a szkoda..
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 10:21
W naszym rankingu to konto również zajęło wysoką pozycje. Mają Państwo 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w miesiącu; przelewy na Facebooku. Skorzystać można z asystenta płatności, a to nie koniec zalet. Polecamy się zapoznać z ofertą tutaj :)
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.9.2014 15:09
Oferta wygląda niezłe, sync (poprzednik) tez miał fajne konta osobiste. Warto sie zainteresować, ale może lepiej bez abonamentu w tmobile.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 8:53
Podobno i orange rusza z usługami bankowymi, ciekawie sie robi na naszym rynku. Niebawem wszystkie usługi (juz teraz tak trochę jest z Plusem) będziemy mieć w jednej instytucji.
Cytuj
Odpowiedź