• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Małe kwoty, w co inwestować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 16:54
W co obecnie inwestować? Podpowiadamy. Zgadzają się Państwo?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 15:43
W lokaty to nie inwestycja, a w zloto na pewno nie male kwoty. W akcje z pomoca można, ale to ryzyko.
Cytuj
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 11:15
A czy Waszym zdaniem warto jest zainwestować kasę na giełdzie ? Widzę obecnie,że Wirtualna Polska wchodzi na giełdę i zastanawiam się czy nie kupić trochę akcji.

Zauważyłem,że każda praktycznie strona jak wchodzi na giełdę to ceny akcji skaczą w górę. Tak samo zresztą było z CD Project. Od kiedy wydali Wiedźmina to ich akcje są na bardzo wysokim poziomie.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 11:56
A znasz się na tym? Pewnie, ze warto dla sób które w tym siedzą i to śledzą. Mozesz na początku inwestować małe kwoty i się douczać powoli. To jest złożona sprawa.
Cytuj
ewro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.6.2017 11:34
odkładanie takich drobnych kwot pomogło mi spełnić marzenia i otworzyć własny biznes :) dzięki temu np było mnie stać na unikatową, stworzoną specjalnie dla mnie nazwę firmy. Teraz mi sie to odwdzięcza bo jest już mocno rozpoznawalna ;) życzę ci powdzenia w odkładaniu! spełniaj marzenia :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2017 8:54
ewro, najważniejsze jest spelniać marzenia :) mam nadzieję ze nasza koleżanka również odkryła co jest dla niej najważniejsze. Mam też nadzieję, że Twoja nazwa firmy jest bezpieczna?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
opiekunnestbank

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2017 21:29
Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą lokat w Nest Banku. Oferujemy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Opocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Cytuj
Łukasz Łakomy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2018 9:22
Małych kwot się nie inwestuje tylko oszczędza. Najpierw trzeba zebrać fundusz awaryjny ( 1 miesiąc kosztów) a potem poduszkę finansową (min 3 miesiące). Wystarczy do tego konto oszczędnościowe lub lokaty. Dopiero później możemy mówić o inwestowaniu
Cytuj
Opiekun Finansów
www.opiekunfinansow.pl
Niezależny doradca finansowy - Poznań
JoAAna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2018 16:04
Najlepiej konta oszczędnościowe, gdzie możesz tylko przelać pieniądze bezpłatnie raz w miesiącu ale warto w lokaty krótkoterminowe, wtedy w gole nie możesz ruszyć pieniędzy :) Ja ostatnio wymieniłam PLN na Dolary, czekam teraz aż dolar urośnie :D i może uda się coś zarobić
Cytuj
Ulka34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2018 21:56
Ostatnio zainwestowałam 7 tysięcy w dolara. w banku założyłam sobie konto walutowe, wymieniłam dolary jak był niski kurs- udało mi się wymienić pln przy kursie 3,36; teraz czekam jak dolar wzrośnie, wszystko ponad ten kurs to mój czysty zarobek. Dość proste rozwiązanie ale trzeba trochę jednak obserwować rynek.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź