• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polacy mają długi!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:53
Gdzieś czytałam artykuł o tym, że coraz więcej Polaków ma długi. Jak myślicie z czego to wynika? Z nieumiejętności zarządzania pieniądzem, małej świadomości, a może z tego, że nie potrafimy oszczędzać?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:57
Z wielu przyczyn, choć sporym problemem są wysokie podatki i bardzo niska kwota wolna od podatku. Wiele jest ludzi, którzy po prostu nie mają z czego oszczędzać. Wydają wszystko na podstawowe potrzeby i często też w chwilach słabości dodatkowo się zadłużają. Bardzo to smutne...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.9.2014 12:13
Wina Tuska.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 17:48
Tomasz Paryz napisał
Z wielu przyczyn, choć sporym problemem są wysokie podatki i bardzo niska kwota wolna od podatku. Wiele jest ludzi, którzy po prostu nie mają z czego oszczędzać. Wydają wszystko na podstawowe potrzeby i często też w chwilach słabości dodatkowo się zadłużają. Bardzo to smutne...


Ja też widzę przyczynę właśnie w tym. Jak człowiek już coś zaoszczędzi to zaraz musi wydać bo jakieś niespodziewana sytuacja mu się przydarzy. Albo jakaś tragedia. A tak w ogóle to ciężko naprawdę cokolwiek odłożyć z pensji 1600 gdzie za samo mieszkanie się płaci 1000zł..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:10
Gość napisał
Wina Tuska.
Tusk narobil dlugow i uciekl? Ostatnio moje ulubione hasło :D
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:22
Gość napisał
Gość napisał
Wina Tuska.
Tusk narobil dlugow i uciekl? Ostatnio moje ulubione hasło :D


Ale pamiętacie taką jego wypowiedzieć chyba z zeszłego roku że on POlski nigdy nie opuści? Patrzcie minął rok i już go nie ma a premierem jest Kopacz, która nie wiem w ogóle co robi na tym stanowisku..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:55
studentka napisał
Gość napisał
Gość napisał
Wina Tuska.
Tusk narobil dlugow i uciekl? Ostatnio moje ulubione hasło :D


Ale pamiętacie taką jego wypowiedzieć chyba z zeszłego roku że on POlski nigdy nie opuści? Patrzcie minął rok i już go nie ma a premierem jest Kopacz, która nie wiem w ogóle co robi na tym stanowisku..
i dobrz,e po wczorajszym expose jest nadzieja na zmiany na lepsze. Ale czy to sie uda w 10 miesięcy?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 10:45
Na lepsze? W sensie dalszego zadłużania podatników? Ja dziękuję za takie lepsze.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:38
Wiadomo, że się nie uda. Po 10 miesiącach będą gadali, że za krótki okres czasu, że Tusk zostawił Polskę w takim bagnie i wyjechał więc jak oni mogli to zmienić w tak krótkim czasie, ALLEE jak znów będę na stanowiskach na pewno to się zmieni..
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:20
szczerze? malkontenci z was ! kazdy moze psioczyc na władze, wina tuska, kaczyńskiego i tak dalej, ale jakby ktos z was sie do koryta dorwał jak oni to to samo byście robili i nie mówcie ze byłoby inaczej bo tak działa władza.. ;)

grunt to nie zwracac uwagi na ten burdel nie wazne z czyjej winy - długi nie zrobiły sie za panowania tuska, czy kaczynskiego byly duzo wcześniej..

róbcie swoje i tyle
Cytuj
Odpowiedź