• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty internetowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:48
Ostatnio znalazłam oferę lokaty internetowej, czy takie zawieranie umów o lokatę jest bezpieczne? czy niekoniecznie? Dodam że nie była to oferta bankowa, tylko pozabankowa.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 16:02
A konkretnie o jaki produkt chodzi?
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:45
no wlasnie lokata internetowa to dosc rozległy termin i banki je mają i parabanki też :) ja jak bym miała wybierać to wolalabym te oferowane przez banki lub skoki :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 18:36
Wydaje mi się ze nie ma różnicy czy idziesz do banku czy klikasz z domu. Różnica jest tylko w prawie dotyczącym rekalamcji lub odstąpienia od umowy ponieważ do sprzedaży doszło przez internet. Jeśli chodzi o to gdzie zainwestować swoje pieniadze to napewno w banku. Obiecują mniej niż parabank jednak Twoje pieniądze są na pewno bezpieczniejsze.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 8:55
Oczywiście oprócz kanału zakładania produktu nie ma znaczących różnic między lokatami internetowymi a tradycyjnymi, jednak często zauważyć można że oprocentowanie lokat internetowych przewyższa oprocentowanie tych zakładanych w oddziałach. Powodem są niższe koszty ze strony banków, co wynika z automatyzacji procesów biznesowych.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 14:40
Tez zauważyłem, ze te internetowe sa tańsze, ale faktycznie bank wtedy nie wydaje na obsługę itd. Mnie martwi co innego, jeżeli produkty będą obsługiwane przez internet to pewne są zwolnienia w bankach i innych instytucjach. Myślicie, ze to ma wpływ na wzrost bezrobocia. Tzn. ma na pewno, ale czy znaczny?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 16:09
remi napisał
Mnie martwi co innego, jeżeli produkty będą obsługiwane przez internet to pewne są zwolnienia w bankach i innych instytucjach. Myślicie, ze to ma wpływ na wzrost bezrobocia. Tzn. ma na pewno, ale czy znaczny?


Bankowcy robią tyle samo dobrego dla gospodarki ile urzędnicy.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Paryz 15.9.2014 16:09
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.9.2014 8:57
koledze chodziło raczej ogólnie o bezrobocie jako wskaźnik gospodarczy, a nie to czy bankowcy sa potrzebni czy nie.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:24
Ciagle się słyszy o zwolnieniach w bankach, wiec na pewno jednym z powodów jest ta cyfryzacja czy jakby nie nazwać tego zjawiska. Ludzie coraz chetniej korzystaja z produktów bankowych, ale robia to coraz czesciej wlasnie przez internet albo przez aplikacje mobilne.
Cytuj
Odpowiedź