• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata BGŻ Optima

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:29
Znajomy polecił mi najnowszą lokatę BGŻ Optima ale nie wiem za bardzo co to jest ta lokata inwestycyjna. O lokacie można poczytać tutaj:
http://www.comperia.pl/newsy/17520-nowa-lokata-inwestycyjna-w-banku-bgz.html
Czy ktoś mi powie czy ta lokata jest opłacalna i na czym dokładnie ona polega?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 13:59
Wygląda całkiem dobrze na pierwszy rzut oka, przynajmniej w moim odczuciu ale nic więcej Ci nie napisze bo sama na takiej lokacie nie miałam pieniędzy więc jako tako nic o niej nie wiem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 18:00
Jeśli chodzi o tą ofertę, to troszkę za późno na zainteresowanie, bo subskrypcja zakończyła się 16 września. Co do samej konstrukcji lokaty inwestycyjnej, to polega ona na tym, że zysk zależy od zachowania danego parametru bazowego. Np. w tej lokacie BGŻ zysk miał zależeć od ceny euro. Co ważne, nawet jakby warunek naliczenia odsetek nie zostanie spełniony, do klienta wróci całość zainwestowanego kapitału.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 8:28
Ja kiedys weszlam w jakas lokate inwestcyjna chyba tez oparta na kursie euro no i niestety nie zarobilam, 2 lata poszly na nic. Wiec juz sie w to nie pcham wole pewne 3% niż marzenie o 8 czy 10.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 10:36
No cóż, lokata inwestycyjna to zawsze pewne ryzyko, że nie zdobędzie się zysku. Ale za to szansa jest na wyższe odsetki niż ze standardowej lokaty. Warto zwracać uwagę na różne typy takich strukturyzowanych produktów inwestycyjnych, bo niektóre nie mają 100-procentowej gwarancji ochrony kapitału.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 15:29
Teraz BGŻ Optima ma ofertę z oprocentowaną 7 % w skali roku lokatą 3-miesięczną, reszta w fundusze. 7 % kusi, ale czy to sie oplaci?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:48
Te lokaty sa wlasnie dlatego tak oprocentowane, zeby klient sie zainteresował, ale jesli to np. 1/3 idzie na lokate a reszta w fundusze to w dalszym ciagu nie wiadomo czy nie stracimy.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 14:56
Chyba lepiej zaryzykowac, niz lokowac na 1,5 proc. Zysk zupełnie żaden, a tak jest szansa na wieksze pieniadze. Produkty takie jak struktury to na prawdę niezła opcja.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:14
A ja ostatnio czytałem gdzies o tej lokacie. Podobno jest bardzo opłacalna lokata. Kiedyś jakoś mniej sie interesowałem tym bankiem ale teraz widze że zaczynaja miec ciekawe oferty
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:48
Ja wolę jednak lokowanie pieniędzy na zwyczajnych lokatach, pewny zysk, bez zastanawiania się czy uda sie wycisnąć więcej czy nie. Juz wolałabym pożyczać pieniądze na procent...
Cytuj
Odpowiedź