• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto na nowy rok szkolny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 15:00
Jak bumerang wraca temat konta dla dziecka. A co Państwo sadzą na ten temat? Widzą państwo jakieś niebezpieczeństwa, a może już państwo założyli takie konto dla swojej pociechy?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:16
Wydaje się, że jest to świetny pomysł. Tym bardziej, że z tego co się orientuję to pieniądze się przedpłaca na konto i jesteśmy w stanie w pełni kontrolować wydatki dziecka. Nawet jeżeli dziecko utraci kartę to nic się nie dzieje w przeciwieństwie do utraty np. 100 zł.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.10.2014 14:41
Teraz znów pko bp wprowadziło konto dla dzieci, tym razem oszczędnościowe. Te oferty o tyle są dobre, ze rodzice maja pełną kontrole.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.10.2014 18:11
tu sie znajdzie http://aceczka.produktyfinansowe.pl
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 11:57
ja tez miałam kiedys takie konto gdzie rodzice mogli sprawdzac moje wydatki, i zawsze doładować kase jak mi brakło :D
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:17
Ja kiedyś bylam przeciwna. ale w końcu się przekonałam do takiej formy, chociaż raczej podchodziłabym z dystansem do kwestii ,że dzieci w ten sposób uczą się gospodarowania pieniędzmi. Nie znam dziecka które oszczędza mając stały dostęp do pieniędzy. Co innego jak wrzuci do świnki skarbonki i nie może wyciągnąć...
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 8:59
A może zainteresuje Pastwa Cool Konto w BPH, jest to oferta dla dzieci w wieku 13-18 lat. Produkt jest bezpłatny. Korzystać można przez oddział, internet, telefon. Ponadto nastolatek, który do końca grudnia 2014 otworzy konto i wykona transakcje kartą na łączną kwotę min. 50 zł otrzyma słuchawki marki Scullcandy. Klient otrzymuje kartę zbliżeniową Maestro Sezam. Brak opłat za użytkowanie karty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź