• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Deutsche Bank - lokata 10%?!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
herbaciana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:52
https://lp.deutschebank.pl/fundusze-inwestycyjne/inwestuj_z_lokata_10_procent_zdjecie_ludzie_callback/? - trafiłam na taką oto reklamę, a pod nią punkt 1. którego kompletnie nie rozumiem, czy ktoś może dowiadywał się czegoś więcej na temat tej lokaty?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 10:22
Już spieszę z wyjaśnieniem. Produkt oprocentowany na 10 procent dostana klienci, którzy założą lokatę premium Platinium, i 10 proc. środków ulokują na lokacie, a resztę zainwestują w Fundusz zarządzany przez Skarbiec TFI S.A. Nie jest to, więc zwykla lokata z pewnym zyskiem, ale produkt inwestycyjny.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
rodzynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 20:17
taki procent, to wiadomo że nic pewnego, bo za dużo dać nie mogą, więc lepiej stworzyć zachęcający w nazwie produkt z którego zysk nie będzie taki jak sugeruje nazwa.
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 21:10
ahh czyli to jest po prostu lokata z funduszem inwestycyjnym? A myślałam, że super okazja się szykuje. Nie korzystam z takich ofert, bo wolę byc od początku pewna kwoty no i wiedziec na czym styoję, policzyć wszystko wcześniej.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:34
Byłoby to zbyt piękne aby było prawdziwe. Lokata 10%? Marzenie!
Wiedziałam od razu jak przeczytałam twój post że będzie jakiś haczyk. Sporo się nie pomyliłam. Nie włożyłabym pieniędzy na taką lokatę.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:52
Kiedyś w Getin Banku była promocja, konto i do niego lokata 10 procent, pewnie już go nie ma, ale te lokaty z wyższym procentem niż 4% to zazwyczaj na miesiąc, max na 3.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:28
Julita napisał
Kiedyś w Getin Banku była promocja, konto i do niego lokata 10 procent, pewnie już go nie ma, ale te lokaty z wyższym procentem niż 4% to zazwyczaj na miesiąc, max na 3.

Kiedyś to mBank dawał 14,9% na ROR: http://ciekawnik.pl/inspiracje/1113-stare-strony-internetowe
Cytuj
Odpowiedź