• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata krókoterminowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:45
Chciałam zapytać czy jest coś takiego jak lokata krótkoterminowa? Chciałabym zainwestować część pieniedzy niestety chciałabym na początek zrobić to na krótko stąd moje pytanie. A jak nie ma takiej lokaty to jaki jest najkrótszy czas włożenia pieniędzy na taką lokate?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 14:02
Niestety nie mamy dobrych informacji, lokowanie środków krótkoterminowo obecnie nie jest zbyt korzystne. Przy lokatach miesięcznych liczyć można maksymalnie na 3 proc. W przypadku lokat krótkoterminowych spotkać można depozyty, które zakładane są nawet na 7 czy 14 dni. Warto jednak poszukiwać ofert promocyjnych, wyżej oprocentowane będą szczególnie te dla nowych klientów.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 8:06
ja chciałam założyć lokatę krótkoterminową ale skoro pisze Pani, że można zarobić na niej tylko 3% to chyba sobie podaruję... Czytałam ostatnio, że bank pocztowy oferuje 6% na lokacie. Rozumiem, że to lokata długoterminowa? Na ile taką lokatę się zakłada? Interesuje mnie możliwie najkrótszy czas.
Cytuj
BognaR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 18:04
Z tego co słyszałam teraz banki oferują lokaty na 6 miesięcy z oprocentowaniem 5 % .Nie wiem czy to jest prawda .Jeżeli tak jest to popytaj po bankach ,taka lokata na pewno będzie opłacalna .A może ktoś z was orjetyuje się czy to prawda ,czy banki oferują takie oprocentowanie ?
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:54
Ale lokata na 6 miesięcy chyba nie jest krótkoterminowa? Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. te krótkoterminowe to chyba te ktore są zakładane tylko na 3 miesiace. Chyba ze sie mylę. Ale nie widziałam jeszcze tak wysokiego oprocentowania na lokacie o jakim Ty piszesz. W którym banku to było?
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:41
ja tez jestem ciekaw w którym banku sa takie wysokie oprocentowania. Widziałem niedawno jakiś ranking i tam pokazane było ze najwyższe oprocentowanie jakie można na chwilę obecną uzyskać to jest 4 % . Wiec te 6 to musi być bardzo dobry przekręt albo niezła ściema.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 6:08
Stawiam, że to ściema:) Również przejrzałam rankingi lokat i nie znalazłam żadnej z oprocentowaniem powyżej 4. Może powiesz nam gdzie to było? Mam trochę oszczędności, które chciałabym wpłacić na lokatę. Co sądzicie o lokacie w PKO? Opłaca się? Czy może ING?
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 18:02
Ja właśnie znalazłem informacje, że w tym roku była dostępna lokata z oprocentowaniem 6,0%. Niestety wycofano ją z oferty banku 24 kwietnia 2014 roku. Ciekawe dlaczego... i ciekawe co z osobami, które założyły sobie te lokaty w czasie jej trwania. Wiecie coś na ten temat? Nie znalazłem więcej tak wysoko oprocentowanych lokat.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 23:46
tom7878 napisał
Ja właśnie znalazłem informacje, że w tym roku była dostępna lokata z oprocentowaniem 6,0%. Niestety wycofano ją z oferty banku 24 kwietnia 2014 roku. Ciekawe dlaczego... i ciekawe co z osobami, które założyły sobie te lokaty w czasie jej trwania. Wiecie coś na ten temat? Nie znalazłem więcej tak wysoko oprocentowanych lokat.


który bank oferował tak wysokie oprocentowanie? Na miejscu tych ludzi którzy założyli lokate a w czaje jej trwania oprocentowanie nagle spadło nieźle bym sie kłóciła. A może osoby które założyły tą lokate mają nadal to oprocentowanie aż do konca trwania umowy żeby nie byli poszkodowani.
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 10:39
Ale czy naprawdę jakiś bank oferował lokatę na 6 % ,przecież jak ostatnio przeglądałam ranking to 4 % jest najwyższym oprocentowaniem .A jak myślicie lepiej jest założyć lokatę długoterminową czy krótkoterminową na której się bardziej opłaca?
Cytuj
Odpowiedź