• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skandia i parasolowe produkty oszczędnościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 17:20
Czy ktoś z Was słyszał o firmie Skandia? Słyszałam, że jest to towarzystwo ubezpieczeniowe, ale ma w swojej ofercie tzw. parasolowe produkty oszczędnościowe i że podobno dają one nieco większy zysk przez to, że podatek odliczany jest po dłuższym czasie i oprocentowanie dzięki temu jest z większych kwot. Ktoś orientuje się czy to rzeczywiście jest bardziej opłacalne?
Cytuj
księżna kasja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:19
Hm, coś poplątane to jest a nie chce mi się teraz bawić w przeliczanie... To na pewno wychodzi korzystniej? Może to jest jedynie tylko taka oferta manipulująca przekonaniem ludzi, a w rzeczywistości wcale nie jest dla klientów zyskowna?
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:16
Firma stara, jeszcze w dziewiętnastym wieku założona, więc o ile idą z biegiem czasu, a chyba idą, bo by nie przetrwali, to są godni zaufania., oferty nie znam, ale być może nie mają jakichś ukrytych intencji i ich oferta na prawdę się opłaca.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:36
niby taka stara a ja pierwsze słyszę. Te produkty wydają mi się trochę dziwne i racze bym nie skorzystał, ale z tego co widzę w google to nawet popularna firma. Nie chce mi się jednak zagłębiac w rachunki. Tym bardziej o tej porze.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:33
AudiMachina napisał
niby taka stara a ja pierwsze słyszę. Te produkty wydają mi się trochę dziwne i racze bym nie skorzystał, ale z tego co widzę w google to nawet popularna firma. Nie chce mi się jednak zagłębiac w rachunki. Tym bardziej o tej porze.


No dla mnie też to jest zastanawiające. Rzeczywiście wiekowo są już dosyć zaawansowani a ja też o nich jeszcze nigdy w życiu nie słyszałam. Dla mnie to jakieś podejrzane jest. Nie mówię, że złe albo coś ale ja bym się zastanowiła.
Cytuj
Odpowiedź