• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Doradca finansowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 11:45
Która z firm Waszym zdaniem, zajmująca się profesjonalnym doradztwem finansowym jest najlepsza? Potrzebuje skorzystać z wiedzy i doświadczenia takiej firmy i nie wiem na co zwracać uwagę?
Cytuj
MalowanaLala

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:13
Moja znajoma szukała doradcy finansowego korzystają z listy Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. Nie wiem dokładnie czy są tam osoby z uprawnieniami doradców czy też znajdą się firmy, ale być może są oni godni zaufania, tym bardziej, że szukać takich na własną rękę i z ogłoszeń to często jak szukanie igły w stogu siana, no i nie wiadomo czy takiemu zaufać można. Warto się czymś kierować a tego rodzaju certyfikaty są jakimś potwierdzeniem kompetencji.
Cytuj
wernissa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:57
ja słyszałam jedynie o Polskim Doradztwie finansowym, ale sama nie korzystałam z takich usług. Poszukałabym gdzieś w okolicy jakiejś małej firmy doradczej i z jej usług bym skorzystała bądź poszukała kontaktu na zasadzie polecenia doświadczonych znajomych.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:55
MalowanaLala napisał
Moja znajoma szukała doradcy finansowego korzystają z listy Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. Nie wiem dokładnie czy są tam osoby z uprawnieniami doradców czy też znajdą się firmy, ale być może są oni godni zaufania, tym bardziej, że szukać takich na własną rękę i z ogłoszeń to często jak szukanie igły w stogu siana, no i nie wiadomo czy takiemu zaufać można. Warto się czymś kierować a tego rodzaju certyfikaty są jakimś potwierdzeniem kompetencji.


No właśnie nie chce żeby ktoś mnie kierował na konkretną ofertę, z której ma na przykład jakiś profit. Wolałabym kogoś niezależnego i obeznanego w temacie.
Cytuj
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:24
Ciężko określić czy w ogóle są takie firmy... A nie masz kogoś, kto korzystał z tego typu usług, żeby się go poradzić? Ja miałam kontakt tylko z doradcami w moim banku, ale to chyba nie o takich Ci chodzi.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:43
Kornelia napisał
Ciężko określić czy w ogóle są takie firmy... A nie masz kogoś, kto korzystał z tego typu usług, żeby się go poradzić? Ja miałam kontakt tylko z doradcami w moim banku, ale to chyba nie o takich Ci chodzi.


Niestety. Pytałam już po znajomych i rodzinie ale nikt nie korzystał z usług takiej firmy tylko właśnie z takich doradców z banku.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:49
Dokładnie, takie firmy najlepiej jest wybierać z polecenia a nie szukać opinii w internecie bo wiadomo, że one mogą być bardzo krzywdzące albo zbyt entuzjastyczne. Lepiej popytać znajomych i ktoś może Ci coś poleci.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 17:53
Nie będę wymieniać żadnych firm, tym bardziej że w ich ramach mogą być doradcy lepsi i gorsi. Najlepiej, tak jak pisali forumowicze, liczyć na opinie znajomych. No i sprawdzić, czy doradca jest niezależny, bo może chcieć sprzedać nie najlepszą ofertą, ale taką, z której on sam otrzyma największą prowizję od banku.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź