• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata Happy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:01
Wczoraj byłam na zakupach i przechodziłam obok Idea Banku gdzie na drzwiach była duża reklama lokaty happy: http://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-happy
Oferują na 3 miesiące 5% ale zastanawiam się, bo nigdzie nie umiem się doczytać czy przez całe te 3 miesiące jest te 5%?
Korzystał ktoś z tej lokaty?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 12:01
Tu gdzies na comperii jest o tym informacja, ludzie generalnie niezbyt chwalili. Poszukaj.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 9:51
Wyglada niezle, 5 proc. od 1tys. zł, dla nowych klientów. Jesli tak faktycznie jest to okej.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:45
Gość napisał
Tu gdzies na comperii jest o tym informacja, ludzie generalnie niezbyt chwalili. Poszukaj.


Nie wiedziałam że był jakiś artykuł próbowałam znaleźć ale nigdzie go nie widzę. Ta lokata jest tylko w głównym zestawieniu. Jakby ktoś widział ten artykuł może podać link chętnie poczytam:)
Cytuj
MalowanaLala

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:08
No na krótkoterminowych lokatach rzeczywiście banki pozwalają sobie na takie procenty szczególnie jeśli chodzi o ofertę mającą na celu zachęcenie nowych klientów. Idea Bank jest dobrym bankiem, więc wygląda fajnie, szczególnie, że nie trzeba przy tym zakładac konta osobistego.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:26
MalowanaLala napisał
No na krótkoterminowych lokatach rzeczywiście banki pozwalają sobie na takie procenty szczególnie jeśli chodzi o ofertę mającą na celu zachęcenie nowych klientów. Idea Bank jest dobrym bankiem, więc wygląda fajnie, szczególnie, że nie trzeba przy tym zakładac konta osobistego.


No to dla mnie właśnie największy plus, że nie trzeba konta zakładać osobnego. Zawsze potem mnie denerwuje to, że mam gdzieś konto za które zapewne płacę i z niego nie korzystam. A czy ktoś już wyczytał czy te 5% jest na całe 3 miesiące?
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:00
Ta lokata jest dosyć mocno reklamowana. Wczoraj jak byłam w centrum handlowym to mają cały ten ich punkt oklejony uśmiechniętymi buźkami. Fajnie to wygląda i całość też oferty nie wygląda źle.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 15:21
No ta oferta jest juz tak dlugo na rynku i ciagle ja reklamuja. Musi byc na prawde dobra, chybaze idea bank ma jedna oferte, ktora jestw miare i sie nia chwali.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:38
Gość napisał
No ta oferta jest juz tak dlugo na rynku i ciagle ja reklamuja. Musi byc na prawde dobra, chybaze idea bank ma jedna oferte, ktora jestw miare i sie nia chwali.


Możliwe że właśnie tak jest, że jest to ich produkt bazowy kto wie? Ogólnie wygląda całkiem obiecująco, ja jestem ciekawa czy rzeczywiście jest taka rzeczywiście na jaką wygląda czy też jest to obiecywane przez bank a wcale tak nie jest.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:36
Ja słyszałam masę dobrych rzeczy, ale niestety z autopsji nie mam możliwości się wyowiedzieć, zastanawiałam się nad tym bankiem, ale ostatecznie stawiam na meritum, póki nie połączyło się z aliorem
Cytuj
Odpowiedź