• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto oszczędnościowe jakie wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:20
Chcemy z mężem zacząć oszczędzać. Będzie to regularne oszczędzanie ale z nieregularną kwotą. Raz to będzie 100zł a innym razem na przykład 300zł. Jakie konto polecacie nam założyć w takim systemie wpłacania. Wiem, że było już sporo wątków na ten temat, ale żaden nie pomógł podjąć mi decyzji. Czy jest jakaś porównywarka kont oszczędnościowych albo coś w tym stylu?
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 20:37
Tu na Comperii jest porównywarka przecież http://www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe aktualnie chyba Getin ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o oprocentowanie. Ja mam oszczędnościowe w ING ale nie wypłacam z niego, tylko wpłacam więc ich oferta sama w sobie mnie nie interesowała zbytnio, a oprocentowanie wtedy wynosiło chyba ponad 4 procent no i tak też spontanicznie się na nie zdecydowałam..
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 10:26
Zapraszam serdecznie tutaj. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być obecnie np. Konto Oszczędnościowe w Getin Banku. Z oprocentowaniem 3,5 proc. Należy jednak założyć konto osobiste. Konto nie przewiduje opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. Na 3 proc. oprocentowane jest Konto Smart Saver w ING Banku Śląskim. W tym wypadku również nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, nie ma możliwości uczestnictwa w programie bankujesz-kupujesz, ponadto niestety wszystkie przelewy zewnętrzne są płatne.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 29.8.2014 10:26
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
iktor7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:09
przelewy zewnętrzne na koncie oszczędnościowym w ogóle są? myślałem że można tylko z własnego konta na własne przelewać, na czym to polega?
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:42
Tomasz Słupczynski napisał
Zapraszam serdecznie tutaj. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być obecnie np. Konto Oszczędnościowe w Getin Banku. Z oprocentowaniem 3,5 proc. Należy jednak założyć konto osobiste. Konto nie przewiduje opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. Na 3 proc. oprocentowane jest Konto Smart Saver w ING Banku Śląskim. W tym wypadku również nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, nie ma możliwości uczestnictwa w programie bankujesz-kupujesz, ponadto niestety wszystkie przelewy zewnętrzne są płatne.


O a ja mam konto w Getttin zaraz idę poczytać o konie o którym Pan pisze, 3,5% wydaje się niewiele, ale lepiej wpłacać na takie konto niż trzymać gdzieś zachomikowane w komodzie..
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:12
iktor7 napisał
przelewy zewnętrzne na koncie oszczędnościowym w ogóle są? myślałem że można tylko z własnego konta na własne przelewać, na czym to polega?


Ja też tak myślałam bo na moim koncie oszczędnościowym też mam możliwość robienia tylko przelewów wewnętrznych i to tylko jeden jest darmowy a kolejne już są płatne
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 15:08
mBank ma teraz jakies nowe, dla nowych klientów chyba na 3,5 proc. wyglada calkiem obiecująco.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:56
Gość napisał
mBank ma teraz jakies nowe, dla nowych klientów chyba na 3,5 proc. wyglada calkiem obiecująco.


No 3,5% to szału za bardzo nie ma ale nie jest też źle. Muszę zobaczyć co tam ciekawego oferują, bo jeszcze się na nic konkretnego nie zdecydowałam.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 10:00
Niezle sie wydaje w ING Banku Śląskim konto smart saver, nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, sa programy lojalnosciowe, np. bankujesz-kupujesz. Minusem sa płatne przelewy, ale przecież to oszczędnościowe to miesięcznie pewnie dokonamy jeden lub 2 takie przelewy.
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:51
baskamy napisał
Gość napisał
mBank ma teraz jakies nowe, dla nowych klientów chyba na 3,5 proc. wyglada calkiem obiecująco.


No 3,5% to szału za bardzo nie ma ale nie jest też źle. Muszę zobaczyć co tam ciekawego oferują, bo jeszcze się na nic konkretnego nie zdecydowałam.
Właśnie 3,5% to teraz jedna z lepszych ofert, sama miałam konto gdzie oprocentowanie było na poziomoe ok. 2%, teraz mam 3.
Cytuj
Odpowiedź