• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata 4% na 4 miesiące w BZ WBK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:12
Niedawno założyłam konto w BZ WBK, a dziś przeczytałam że bank ma w ofercie dla nowych klientów lokatę na 4% dla środków wpłaconych po 31 lipca. Lokata ta jest na 4 miesiące, czy warto skorzystać z takiej lokaty czy może polecacie coś innego w BZ WBK z kontem lub gdzie indziej bez konieczności zakładania konta? Procent nie powala, ale w końcu lepsze to niż nic...
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:24
O hoho 4 proc. obecnie to na prawde super oferta. Jak masz srodki to deponuj, radze Ci, teraz oprocentowanie moze ewentualnie tylko spadać.
Cytuj
różowiutka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:00
No niby ludzie mówią, że teraz jest świetny czas dla lokat, a fakt faktem, że widząc taką ofertę nie wiadomo czy to dużo czy mało.. kiedyś 4 procent oferowali na kontach oszczędnościowych ale w sumie są też takie oferty które oferują wyższy procent...
Cytuj
rodzynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 21:35
Nie no bez przesady, teraz jest dużo lokat z oprocentowaniem ponad 4 procent, chociażby ta lokata Happy w Idea Banku. Wg mnie ta w BZ WBK na kolana nie powala.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:35
4% to nie tak dużo więc nie ma się co rzucać. Inni mają rację, że sporo jest takich lokat, które miałyby dokładnie takie samo oprocentowanie bez żadnych tam dodatkowych rzeczy które trzeba zrobić.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:25
różowiutka napisał
No niby ludzie mówią, że teraz jest świetny czas dla lokat, a fakt faktem, że widząc taką ofertę nie wiadomo czy to dużo czy mało.. kiedyś 4 procent oferowali na kontach oszczędnościowych ale w sumie są też takie oferty które oferują wyższy procent...
nawet teraz są oferty chociażby chyba w ING, że na koncie oszczędnościowym oprocentowanie bylo 4% wiec jak dla mnie to taka przecietna oferta.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:03
Nie wiem, czemu ale ta oferta nie wzbudza we mnie jakiegoś szczególnego zachwytu. Wydaje mi się że jest taka jak każda inna. Z tego co wiem, to inne banki mają dużo lepsze oferty.
Cytuj
Odpowiedź