• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ING - konto oszczędnościowe przelew zewnętrzny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:19
Widziałem dziś ofertę konta oszczędnościowego w ING i pisało tam że jeden przelew zewnętrzny jest bezpłatny, podczas gdy ja w ogóle przelewów z oszczędnościowego nie mogę robić. To jest jakaś nowość w kontach, czy to po prostu taka oferta że można przelew wykonać?
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 10:06
tez mam konto oszczędnościowe w ING i mogę wykonywac przelew tylko z oszczędnościowego na osobiste, nigdzie dalej. być może udoskonalili ofertę, tylko czemu aktualni klienci nie mogą z tego korzystać?
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 16:08
Kiedyś było można wypłacać z OKO na rachunki zewnętrzne, później wprowadzono zmianę i tę możliwość usunięto. widocznie znów ją wprowadzono ale nie mam tam już konta więc nie mogę się wypowiedzieć jak to aktualnie wygląda u mnie, chociaż siostra próbowała przelać 2 miesiące temu z oszczędnościowego i nie mogła, być może tę możliwość mają posiadace konta oszczędnościowego wraz z osobistym, ona ma tylko OKO
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 18:25
Może chodzi nie o darmowy przelew zewnętrzny, a o jedną wypłatę z konta za darmo? Też mam tam konto oszczędnościowe i mam jedynie co, to właśnie jedną bezpłatną wypłatę z konta w miesiącu.
Cytuj
buena39

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2014 13:42
Wydawało mi się że taki jest urok kont oszczędnościowych ,które nie umożliwiając przelewów ułatwiają oszczędzanie, ale pomysl z jednym przelewem to też dobre, bo czasem ten przelew wykonać trzeba, a nie ma jak.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:54
To rzeczywiście nowość bo ja też mam konto oszczędnościowe i jedyny przelew, który mogę zrobić to ten w obrębie własnego konta. I dodatkowo mam taką blokadę, że mogę to zrobić tylko raz w miesiącu, kolejne razy są niestety płatne i to niemało.
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:12
być może to właśnie o takie przelewy chodzi autorowie, ale nie był tego świadom. Ja sama jedynie z osobistego na oszczędnościowe przelewam, odwrotnie mi się nie zdarzyło, więc nie wiem jak to wygląda.
Cytuj
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:33
Teraz reklamują takie własnie przelewy w ING, ale nie zewnętrzne, tylko własnie z oszczędnościowego na konto osobiste, więc myślę, że to takie są w ofertach. Ja mam oszczędnościowe i osobiste w różnych bankach no i z oszczędnościowego przelewów wykonywać nie mogę.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:45
kokardova napisał
Teraz reklamują takie własnie przelewy w ING, ale nie zewnętrzne, tylko własnie z oszczędnościowego na konto osobiste, więc myślę, że to takie są w ofertach. Ja mam oszczędnościowe i osobiste w różnych bankach no i z oszczędnościowego przelewów wykonywać nie mogę.
No ale to właśnie chodzi o te przelewy wewnętrzne to każdy chyba może takie robić jedyny problem jest przelew zewnętrzny i ja się jeszcze z takim nie spotkałam.
Cytuj
Odpowiedź