• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto oszczędnościowe na więcej niż 3% - gdzie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 21:27
Mam aktualnie konto w ING, nie mam nic do tego banku, ale z natury potrzebuję zmian. Chciałabym zmienić bank i szukam takiego, który zaoferuje mi więcej niż 3 procent na stałe, a nie tymczasowo. Zakładałam konto oszczędnościowe gdy oprocentowanie wynosiło ponad 4, ale była to oferta tylko na kilka mc, później oprocentowanie się zmniejszyło.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:33
Teraz chyba w Millenium jest konto oszczędnościowe na 4 procent ale nie jestem pewna. Z resztą proponuję zajrzeć do porównywarki, tam na pewno będzie wszystko i w dodatku podane jak na tacy.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:44
Sprawdziłam z ciekawości w porównywarce Comperi - czy ktoś może mi powiedzieć co to jest ten bossabank, który oferuje konto oszczędnościowe 3,5%?
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:40
to jest chyba internetowy od BOŚ Banku tak mi się kojarzy, procent nie powala ale widzialam że ostatnio większość banków oferuje oprocentowanie na tym poziomie. najlepiej zaglądać co jakiś czas do porównywarki boże będą nowe oferty a na razie założyć na tej atrakcyjnej nawet jeśli jest czasowa w koncu za konto sie nic nie placi zawsze mozna zmienic bank
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 16:44
Więcej niż 3% można obecnie zarabiać na rachunkach oszczędnościowych w Banku Millennium, GetinOnline, Banku SMART, BGŻOptima, bossabanku, BNP Paribas i Citibanku. Szczegóły TUTAJ.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

19.8.2014 15:06
No tak ale to jak patrze to w millennium przez 4 miechy tylko 4% a potem kicha, bgzoptima czy bnp to samo. Nie ma gdzie oszczedzac w tym krajuuuuu.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 15:34
To fakt, zarówno w przypadku kont oszczędnościowych jak i lokat te najatrakcyjniejsze oferty są zwykle tylko na kilka miesięcy, potem oprocentowanie konta jest dużo gorsze, albo lokata jest odnawiana na słabszych warunkach. Ale co do kont oszczędnościowych, to 4% w Banku SMART wcale nie jest promocyjne (choć oczywiście w każdej chwili bank może je obniżyć), już pół roku trwa promocja w BossaBanku i nie słychać, żeby miała się kończyć.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:24
To normalna technika marketingowa banku, zwabią Cię na 4% a później przez resztę czasu masz 3%. Nic nowego. Niestety nie powiem Ci gdzie dają więcej, ja mało korzystam z konta oszczędnościowego więc nie mam pojęcia o nowych ofertach.
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:16
To jest taki bank jak Bank SMART?! Nie żartujcie sobie, myślałam, że znam już wszystkie banki jakie działają w Polsce... A co do banku z wyższym oprocentowaniem niż 3 procent, to słyszałam tylko o Millenium, bo to w dość komiczny sposób reklamują w TV.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:08
Mulan napisał
To jest taki bank jak Bank SMART?! Nie żartujcie sobie, myślałam, że znam już wszystkie banki jakie działają w Polsce... A co do banku z wyższym oprocentowaniem niż 3 procent, to słyszałam tylko o Millenium, bo to w dość komiczny sposób reklamują w TV.


Akurat milenium nie wiedziałam ale mało kiedy jest fajnie oprocentowane to konto oszczędnościowe. Fajnie jakby miało już 5 albo 6%:D
Cytuj
Odpowiedź