• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na 6 miesięcy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:26
Ale gdzieś widziałem lokatę LIONS BANK ma 30 dni oprocentowanie 5% .Macie jakieś informacje jaką sumę trzeba wpłacić aby uzyskać takie oprocentowanie .Wcale się nie orjetuje w temacie .Czy są ukryte jakieś koszty o co w ogóle chodzi bo z tego co czytałem największe jak piszecie jest 4% na 6 miesięcy .
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:25
lilka napisał
Rozglądałam się ostatnio po rynku i nigdzie nie widziałam lokaty z 6%. Może jednak coś przegapiłam. Ostatecznie zdecydowałam się na lokatę mobilną. Korzystacie z takiej? Jak na razie wydaje się nie mieć wad. No poza tym, że wkład może wynosić maksymalnie 10 tysięcy.
Kiedyś była taka lokata w banku pocztowym z tego co pamiętam, ale zrezygnowali z niej. widziałam ofertę Noble banku z oprocentowaniem 6% ale na 3 miesiące no i pod ofertą było dużo gwiazdek, więc szybko stamtąd uciekłam... Jeśli chodzi o zyski, to zawsze zależne jest od kwoty jaką chcesz wpłacić. Banki często dla różnych przedziałów pieniężnych mają różne oferty.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 10:56
Kiedyś było tak, że lepiej opłacało się wrzucać pieniądze na dłuższe lokaty i chyba sporo ludzi tak robiło, to teraz stworzyli promocje na te krótsze. No nic trzeba korzystać póki takie oferty są.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:31
Mi nie przeszkadzają lokaty krótkoterminowe, wydaje mi się, że są lepsze niż te na dłuższy okres czasu bo nie kusi człowieka by wyciągnąć te pieniądze. Dzisiaj dowiedziałam się, że do 31 lipca w skoku wołomin można założyć lokatę na piątkę ze stałym oprocentowaniem 5,5%. Słyszeliście o tej ofercie? Jak wam się podoba? Mi się wydaje, że warto wrzucić tam pieniądze bo nawet przy minimalnej wpłacie jaką jest 10 tysięcy można coś zarobić.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:03
selena napisał
Mi nie przeszkadzają lokaty krótkoterminowe, wydaje mi się, że są lepsze niż te na dłuższy okres czasu bo nie kusi człowieka by wyciągnąć te pieniądze. Dzisiaj dowiedziałam się, że do 31 lipca w skoku wołomin można założyć lokatę na piątkę ze stałym oprocentowaniem 5,5%. Słyszeliście o tej ofercie? Jak wam się podoba? Mi się wydaje, że warto wrzucić tam pieniądze bo nawet przy minimalnej wpłacie jaką jest 10 tysięcy można coś zarobić.


No właśnie ja też o niej słyszałam ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tej lokaty. Może ktoś podesłać link? Wydaje się naprawdę atrakcyjna
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:38
To też zależy jak oprocentowana jest taka lokata 6-miesięczna. No i nie napisałaś jaką kwotą dysponujesz wszystko właśnie od tych dwóch składników zależy. Bo czasami są fajne promocje i wtedy warto włożyć pieniądze na lokatę nawet taką na 6-miesięcy
Cytuj
Odpowiedź