• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

KASA Stefczyka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 18:03
Widziałam dziś nową reklamę kasy stefczyka i albo mi się wydaje albo usłyszałam tam, że oferują mniej formalności niż w bankach czy skokach. do tej pory byłam przekonana że Skok stefczyka i kasa stefczyka to to samo - nie jest tak? czym oni się różnią?
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 10:47
nie widziałam tej reklamy, ale wydaje mi się, że SKOK i KASA Stefczyka to to samo, po prostu nazwa zmieniona, przeciez kiedyś był SKOK Stefczyka. Z resztą nawet w logo mają ten sam znaczek.
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:46
no mi się też wydaje, że po prostu nazwa została zmieniona. niedaleko mnie był skok stefczyka, później pojawiła się właśnie kasa stefczyka, a potem znikło to całkiem i znów pojawił się jakiś skok, teraz nie pamiętam jaki dokładnie. być może po prostu oferta w kasie stefczyka jest nieco inna niż w skokach stąd taki tekst w reklamie
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 8:59
Też wróciłam na to uwagę doslownie przed chwilą, ale tak jak Timona uważam, że to po prostu inna nazwa tej samej firmy, a że oddziały mogą oferty dawać najwyraźniej różne, stąd ten tekst.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 10:47
Tak, mają Państwo rację. Od maja 2010 r. SKOK Stefczyka zmieniła nazwę na Kasa Stefczyka.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:38
No tak sie wlasnie tez zastanawialem,w sumie myslalem ze sa teraz 2 na rynku produkty Stefczyka.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:33
No to ta KASA Stefczyka to to samo co wcześniej SKOK, czyli że mają jakąś inną ofertę mimo że firma ta sama, czy jak to jest?
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:16
No rzeczywiście. ja nawet nie zauważyłam, że zmienili nazwę. Bo rzeczywiście wydaje mi się, że SKOK i KASA to będzie to samo. Nie wydaje mi się, żeby ktoś zakładał tak bliźniaczo wyglądającą nową "firmę".
Cytuj
kaktusik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 11:24
KASA Stefczyka różni się nazwą i ofertą ale rodzaj firmy to jest to samo co w przypadku SKOKÓW, tak wnioskuję po drobnej zmianie na szyldzie oddziału kilka lat temu. Swoją drogą dawno reklam Kasy Stefczyka nie widziałam, czyżby liczba klientów im się zmniejszyła, że znów się reklamują?
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 12:41
kaktusik napisał
KASA Stefczyka różni się nazwą i ofertą ale rodzaj firmy to jest to samo co w przypadku SKOKÓW, tak wnioskuję po drobnej zmianie na szyldzie oddziału kilka lat temu. Swoją drogą dawno reklam Kasy Stefczyka nie widziałam, czyżby liczba klientów im się zmniejszyła, że znów się reklamują?


Może już nie stać ich na reklamę?:P wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, że nagle kasa stała się skokiem albo skok kasą nie wiem co było pierwsze, bo kojarzę tylko reklamę tą ze Żmijewskim, zdaje się, że on to reklamował.
Cytuj
Odpowiedź