• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

NGO?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:58
Co to takiego NGO?
Czy znacie jakieś produkty finansowe, które są dedykowane NGO?
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:51
NGO to chyba organizacje pozarządowe, czytałam kiedyś, że można w nich zarabiać, chociaż byłam pewna, że działalność w takich organizacjach to raczej wolontariat bądź swego rodzaju hobby. Na temat dedykowanych produktów niestety się nie wypowiem, ale taka organizacja chyba działa poniekąd jak firma, bo ma tam jakiegoś prezesa czy zarząd więc może produkty dla firm?
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:08
znalazłam ofertę dla organizacji pozarządowych w banku bz wbk, więcej o ich ofercie tutaj http://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/biznesowe/pakiet-dla-ngo/pakiet-dla-organizacji-pozarzadowych-ngo.html. Fajnie jest wiedzieć, że banki potrafią dostosowac się z ofertą do każdego swojego klienta.
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:32
jak dla mnie to przesada, niedługo będą konta dedykowane każdemu zawodowi osobno. Powinien być jeden rodzaj produktów dla wszystkich, nie byłoby problemów z wyborem i w ogóle wszystko by było prostsze.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 9:01
Mi się to podoba, każda grupa społeczeństwa ma inne oczekiwania i potrzeby, a to, że banki dostosowują oferty pozwala na wybór. Jeden rodzaj produktów wcale nie byłby fair, bo dla kogoś oferta mogłaby być świetna, a ktoś inny wolałby mieć coś innego zamiast czegoś. Ludziom się nie da dogodzić w stu procentach, ale fajnie, że ktoś próbuje.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 10:45
Banki wciąż uzupełniają swoje oferty o nowe produkty, coraz więcej grup społecznych, zawodowych może odnaleźć produkty dostosowane do swoich potrzeb. Oczywiście jest to zysk dla klientów, ale i dla banków, ponieważ przyciągają one klientów.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:52
dokładnie, jak człowiek widzi produkt który idealnie pasuje do charakteru działalnosci, to wiadomo że woli wziąć coś tego typu niż bawić się w takie ogólnodostępne produkty dla wszystkich. Człowiek się wtedy czuje wyróżniony, że nie każdy ma dostęp do tego, co on dostaje i korzysta z oferty banku, więc bank zyskuje.
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 21:11
na NGO chyba trzeba się bardziej znać niż na zwyczajnych firmach, trzeba mieć niezłe pojęcie żeby na tym zarobić, w sumie nie mam pojęcia jak działają te organizacje ale czytałem ,że naprawdę idzie się z tego utrzymać
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:42
Nie znam i nawet nie słyszałam o tym, ale zainteresował mnie ten temat, więc z pewnością w najbliższym czasie o tym poczytam.
W każdym razie podoba mi się to, że banki idą w stronę człowieka i starają się mu dogodzić:)
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:38
Ciastek napisał
na NGO chyba trzeba się bardziej znać niż na zwyczajnych firmach, trzeba mieć niezłe pojęcie żeby na tym zarobić, w sumie nie mam pojęcia jak działają te organizacje ale czytałem ,że naprawdę idzie się z tego utrzymać


A możesz podać jakieś konkretne strony też bym chętnie więcej o tym poczytała. Ja znalazłam kilka artykułów, ale nic nowego mi nie wniosły niestety.
Cytuj
Odpowiedź