• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Spadek wartości złotówki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:33
Słyszałam ostatnio w parku rozmowę dwóch mężczyzn o tym jak to zarabiają na tym, że wartość złotówki spada. Zdziwiłam się, że na tym można zarobić, orientujecie się w jaki sposób?
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:49
Przypuszczam, że zarabiają oni na walutach inaczej tego nie widzę. Na pewno ma to związek z giełdą ale ta strona inwestycji to dla mnie czarna magia więc raczej nie mogę powiedzieć nic więcej.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:04
też pasuje mi to jedynie do gry na giełdzie walutowej. swoją drogą nie wiedziałam, wartość złotówki spada, ale póki nie ma to wpływu na moje zarobki i na to co mogę za te złotówki kupić - niech się dzieje co chce.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 8:55
Może ma to związek ze sprzedażą obcych walut - no bo chyba spadek wartości Złotówki jest równoznaczny z drożeniem cen np. Euro? Nie znam się na tym, nigdy nie rozumialam czemu cena kupna jest inna niż sprzedaży, a co dopiero jak na tym zarobić... to zwyczajnie nie dla mnie
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:06
Myślałam, że jak waluta spada to przedsiębiorcy się zalamują, ale widać każda sytuacja może byc dla kogoś zyskowna i atrakcyjna. Fajnie że kryzys ,bo to chyba kryzys, może być dla kogoś dobrym sposobem na zarobek.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:03
Dla mnie to logiczne było do tej pory, że jak wartość złotówki spada to jest to dla nas powód do zmartwień, a tutaj okazuje się, że wcale nie.
Niestety nie mam pojęcia w jaki sposób można zarobić na niższej wartości złotówki, ale chętnie poczytam wypowiedzi osób, które wiedzą co w trawie piszczy.
Cytuj
kaktusik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 11:37
Też wydawało mi się że jak wartość pieniądza spada to jest źle i szykuje się kryzys, ale być może dla osób siedzących w walutach jest to jakaś okazja większego zarobku, czy ktoś tu inwestuje w waluty?
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:01
Już sama nie wiem, człowiek na każdym kroku czegoś nowego się uczy.
Może rzeczywiście jest tak jak mówi Julita, że zarabiają na sprzedaży obcych walut albo to ta giełda walutowa.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:06
kaktusik napisał
Też wydawało mi się że jak wartość pieniądza spada to jest źle i szykuje się kryzys, ale być może dla osób siedzących w walutach jest to jakaś okazja większego zarobku, czy ktoś tu inwestuje w waluty?


A w jaki sposób inwestuje się w waluty kupuje się i sprzedaje się wtedy kiedy jest wysoki kurs czy jak?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:59
No kupujesz jak waluta jest tania, a sprzedajesz gdy jest droga :)Prosty mechanizm. Teraz np. waluty drozeja wzgledem zlotego, zloty traci moc.
Cytuj
Odpowiedź