• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Subfundusze w Millenium

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 20:55
Spotkałam się ostatnio z ofertą subfunduszy w banku Millenium. Na czym to własciwie polega, jest jakieś ryzyko utraty wpłaconych środków?
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:16
A co to w ogole jest? Ja pierwszy raz o czymś takim słysze. Wątpię żeby przy funduszach było jakieś ryzyko utraty pieniedzy.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:22
oj ja tez nie bardzo wiem co to takiego jest ale chetnie bym sie dowiedziała. Bo może to jakas oferta na którą warto zwrócić uwagę
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 9:36
Bank Millennium posiada bogatą ofertę subfunduszy. Posidają one różne strategie inwestycyjne i różne profile ryzyka. Proponuje udać się do oddziału, i tam doradca pomoże dokonać trafnego wyboru. Doradca na podstawie analiz i rekomendacji oceni sytuacje, i przedstawi najlepszy produkt.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:38
Też o tym nie słyszałam. Ale ja na pewno nie wpłacałabym pieniędzy gdzieś, gdzie nie jestem pewna, że są bezpieczne. Musiałabym sporo o tym poczytać, żeby się zdecydować.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:05
joasiamyk napisał
Też o tym nie słyszałam. Ale ja na pewno nie wpłacałabym pieniędzy gdzieś, gdzie nie jestem pewna, że są bezpieczne. Musiałabym sporo o tym poczytać, żeby się zdecydować.
D;Dlatego możliwy jest dobór odpowiedniego produktu, stopnia ryzyka. Sa to produkty bardziej ryzykowne niz popularne lokaty, dlatego nie sa to produkty dla każdego.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:06
Tyle ich oferują a i tak doradzają który najlepszy, znaczy że dla każdej osoby dobierają osobiście czy po prostu zazwyczaj proponują ten sam produkt? po co im tyle propozycji zamiast oferować wyłącznnie jedno, najlepsze rozwiązanie?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:35
Osoby zaintersowane tematyka funduszy inwestycyjnych zapraszam serdecznie do naszej porównywarki , często tez tematyka ta poruszana jest w naszych artykułach.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:48
o kurcze, nie wiedziałam, że da się porównać fundusze, myślałam, ze jest to tak jak to na giełdzie bywa taka gra w ciemno oparta wyłącznie na spekulacjach ewentualnego zysku. aż muszę postudiować temat.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:24
A co to w ogóle jest ten subfundusz? Jeszcze o czymś takim nie słyszałam. Skoro fundusz to powinien być w miarę bezpieczny przynajmniej tak mi się wydawało, ale subfundusz?
Cytuj
Odpowiedź