• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jak działają kantory internetowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 16:13
czytałam tu na forum ktoś pytał o najlepszy kantor internetowy - jak one właściwie działają?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 13:05
Chyba tak jak zwykły kantor. Ty przelewasz w złotówkach oni Ci w takiej walucie jaką potrzebujesz. Ja z internetowych kantorów znam tylko cinkciarza, ale tylko z reklam w telewizji. Sama wymieniam normalnie w kantorach stacjonarnych.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:36
Tak, dokładnie tak. Sprawdzasz na stronie jak stoi u nich dana waluta a później wysyłasz im na konto konkretna kwote a oni Tobie walute juz zamieniona na taka jaką chciałaś.
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 13:09
ja dalej nie rozumiem,na moje konto oszczędnościowe wujek przelewał ostatnio 100 euro, a u mnie na koncie pokazało się od razu w złotówkach - to nie zawsze tak działa?
Cytuj
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:53
działa tylko że bankie pewnie policzł sobie sporą prowizje za to że przeszła przez ich bank prowizja ktora była przewalutowana.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:14
Dlatego mało , kto korzysta z takich przelewów przez banki bo i zagraniczny bank i nasz bierze sobie kilka groszy dla siebie a czasami nie są to wcale małe kwoty
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:47
Chyba tak jak zwykłe kantory czyli że dajesz złotówki i dostajesz wybraną walutę i na odwrót. Nie wiem tylko czy rzeczywiście wymienianie w takich kantorach internetowych wymiana jest atrakcyjna, bo sama jeszcze z nich nie korzystałam.
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 13:15
A to nie jest tak że do takich kombinacji, tj. do wymiany pieniędzy w e-kantorach, trzeba mieć jakieś konto walutowe czy coś tego typu, żeby pieniądze widniały na rachunku w innej walucie?
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:31
Ja znam tylko cinkciarza ale wiem, że jest ich sporo. Jeszcze z ich usług nie korzystałam choć wiem, że dużo osób korzysta. Zapewne wymiana jest podobna do tradycyjnego kantoru, więc nie ma się co obawiać.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:18
xretina napisał
A to nie jest tak że do takich kombinacji, tj. do wymiany pieniędzy w e-kantorach, trzeba mieć jakieś konto walutowe czy coś tego typu, żeby pieniądze widniały na rachunku w innej walucie?


Nie konto jest zdaje się niepotrzebne. Ja chciałam ostatnio nawet wymienić przez kantor internetowy ale się okazało że jest czynny tylko w dni robocze i musiałam biec wymieniać normalnie
Cytuj
Odpowiedź