• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dream saver

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:38
na stronie ING BankOnLine chciałam założyć lokatę, obok możliwości założenia lokaty znalazłam propozycję założenia czegoś takiego jak ''dream saver''. czy ktoś z Was miał z tym do czyienia, wie co to ?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:36
Oprocentowanie od1,7% do 1,9%. Daj sobie spokoj moze lepiej :)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 13:02
Pierwsze słyszę, nie mam konta w ING a w moim banku nie ma czegoś takiego. Najlepiej zadzwoń do placówki banku i zapytaj jeżeli masz wątpliwości co to takiego, z pewnością ktoś CI wytłumaczy.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:17
Nie miałem pojecia ze cos takiego jest, ae z tego co tu pisze kacper to rzeczywiście nie ma sensu sie w to pakować. Tam na stronie nie było żadnych szczegółów?
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 13:16
no oprocentowanie, jeśli jest takie jak napisał kacper, nie brzmi zbyt kusząco, ale co to właściwie jest, to jest jakaś lokata o takiej nazwie czy jakiś system oszczędzania, o co w tym chodzi?
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:15
mnie bym tam cos takiego zainteresowało. Na lokate to mi raczej nie wyglada wiec pewnie coś na rodzaj konta oszczędnościowego.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:24
Ale konto oszczędnościowe tak nisko oprocentowane? Jakoś mi sie nie wydaje żeby ktoś poszedł na taka ofertę.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 9:31
W stosunku to obecnych na rynku produktów, ten nie jest oprocentowany bardzo nisko. Co więcej, ma on kilka dodatkowych zalet, np. darmowe wypłaty, co nie jest standardem w przypadku kont oszczędnościowych.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:38
Ładnie brzmi ale z pewnością nie wygląda atrakcyjnie. Ja bym na to nie poszła, ale pewnie są osoby, które z tego korzystają i być może są nawet zadowolone.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:21
Pierwszy raz o tym słyszę a mam konto w ING. Jeśli lokata rzeczywiście ma tak niskie oprocentowanie to nie ma sensu zakładać tego dream saver, bo niby po co? Na jak długo się to zakłada? Jutro będę musiała przejść się do banku i wypytać o co w tym chodzi.
Cytuj
Odpowiedź