• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy na 2014 rok jest jeszcze ulga za internet czy nie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:05
j.w. - słyszałam, że mialy wejść jakieś zmiany w rozliczeniach?
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 16:15
chyba jeśli odliczałaś ulgę za internet w ciągu ostatnich dwóch lat, to teraz już nie możesz, ale nie jestem pewna czy na pewno tak to jest. swoją drogą, jeśli ktoś w tym roku nie może, to za pare lat będzie mógł skorzystać z ulgi, czy będą one całkowicie wycofane?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:38
Teraz to działa tak, ze mozesz pdliczyc tylko w jednym roku, czyli jesli wczesniej odliczałaś to juz nie mozesz. A jeśli nie to pierwszy i ostatni raz.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 13:01
Ja się w tym w ogóle nie orientuje, ale wiem, ze rzeczywiście miały być jakieś zmiany. Ile z nich weszło nie mam pojęcia. Na całe szczęście mam ciocię księgową więc jest obeznana co i jak.
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:03
czyli jeśli ostatnie 2 lata odliczałam, to już nigdy nie będę mogła? dlaczego właściwie tak jest? a np. jak teraz rozliczałam się sama a w tym roku zamierzam z mężem, to możemy odliczyć, czy nie?
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:18
jesli dwa lata juz ci mineły to przepisz umowe na męza i wtedy macie kolejne dwa lata :)
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 9:04
To zawsze jakiś sposób z tym przepisaniem umowy. A później będzie można odliczyć po takiej przerwie czy prawo do odliczenia całkowicie zostanie utracone? Słyszałam że Skarbówka ma 5 lat na weryfikację prawidłowości zeznań podatkowych, więc może po tych 5 latach od ostatniego odliczenia będzie można odliczać znów?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:23
Co roku wchodzą jakieś zmiany. Jak nie biorą dodatku za dziecko to odbierają jakąś inną ulgę. Jeszcze chwila i nic nie będzie można sobie odliczyć od podatku. Co do internetu to wydaje mi się, że w tym roku jeszcze miała być ale pewna nie jestem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 9:57
Rozliczenie za 2014 r. (składane na początku 2015 r.) będzie ostatnim, w którym będzie można skorzystać z ulgi internetowej. Potem ta ulga zostanie całkowicie zlikwidowana.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź