• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto w starym czy nowym banku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:15
Ja kieruje się zasadą, że konto to rzecz nabyta. Zawsze możesz się go pozbyć. Spróbuj założyć w jakimkolwiek które CI się wydaje atrakcyjne, w razie czego przecież zawsze możesz z niego zrezygnować prawda? Jak Ci się nie spodoba.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:41
Ja mam konto w WBK i ni narzekam. Decydując się na ten bank kierowałam się opinią najbliższych. Na Twoim miejscu sprawdziłabym oferty różnych banków i założyła konto tam gdzie według ciebie jest najlepiej. Joasiamyk ma rację zawsze możesz konto zamknąć i założyć gdzie indziej
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:37
hubcio napisał
Jeśli chodzi o banki to jest jak wiadomo różnie. Moim zdanie mały bank który wszedł na rynek będzie tańszy. Osobiście czesto korzystam z usług banków spółdzielczych, które nie reklaują siew telewizji ale usługi mają tańsze niż uznane banki.


No ja też tak myślę. Ludzie boją się takich banków bo myślą, że on zaraz upadnie i stracą swoje pieniądze, ale w gruncie rzeczy to wcale tak nie wygląda. Czasami warto zaufać.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 17:46
Każdy bank musi spełniać takie same warunki i jest tak samo nadzorowany, więc nie ma żadnych obaw o to że nowy bank padnie, i pewności że stary nagle nie popadnie w kłopoty. Należy szukać najlepszej oferty i tyle. Może osoby nieświadome wielości i różnej jakości ofert chodzą do pekao "dla świętego spokoju", ale jestem pewna, że niewiele jest osób, które po wybraniu konta z moneybackiem czy zupełnie darmowego powie "to nie to, jednak wolę płacić więcej, ale mieć konto w banku który jest dłużej na rynku" :) Z ciekawostek - podobno już więcej niż co czwarty Polak jest skłonny do założenia konta który nie posiada tradycyjnych placówek.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź