• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata w SKOKu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:32
Przegladam oferty bankowe i oprocentowanie jest tak mizerne, ze az zal patrzec. Dlatego zastanawiam sie nad lokowaniem w SKOKu? Opłaci sie bardziej?
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:26
A jakie jest oprocentowanie w Skoku? Bo wiesz, siedzib mają wiele i co Skok to praktycznie inna oferta wiec cieżko mi jest cokolwiek Ci doradzić.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 6:57
Moim zdaniem warto inwestować w skoku. Z tego co wiem do 31 lipca w skoku wołomin można było założyć lokatę miesięczną z oprocentowaniem stałym na poziomie 5,5%. Jak dla mnie to całkiem sporo zwłaszcza, że wkład minimalny wynosił tylko 10 tysięcy a z tego co pamiętam były już lokaty z takim oprocentowaniem ale wkład wynosił o wiele więcej. Najlepiej będzie jak będziesz śledził rankingi lokat na bieżąco.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 13:07
Czy ja wiem. Dziś dobra oferta w SKOKu jutro gdzieś indziej. te oferty tak migrują i się zmieniają, że nie sposób za nimi nadążyć. Być może oferta, o której mówisz jest dobra, ale to najlepiej sam ocenisz.
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:27
Gdybym ja szukała oferty dotyczącej lokaty, to skupiła bym sie na tych, które według mnie wydają sie najkorzystniejsze. Każdy z nas ma inne potrzeby i inne oczekiwania wiec jednej oferty nie dopasujemy si wszystkich.
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:24
RockLady napisał
Gdybym ja szukała oferty dotyczącej lokaty, to skupiła bym sie na tych, które według mnie wydają sie najkorzystniejsze. Każdy z nas ma inne potrzeby i inne oczekiwania wiec jednej oferty nie dopasujemy si wszystkich.
to się tak mówi tylko a tak na prawde wszystkim zależy na tym samym - jak najwyższym zysku. fakt że dobrą ofertę można znaleźć w różnych bankach i pojawiają się z dnia na dzień, Ty lokujesz dzis na 5 procent, a jutro w banku który ma siedzibę zaraz obok oddziału skoku wprowadzają lokatę 6 procent.... tak to już jest, przynajmniej ja mam zawsze szczęscie własnie tego typu
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:45
znam ten problem jak długo nie mogę się na coś zdecydować a jak już się decyduję to powstaje coś lepszego, dlatego ostatnio lokuję na krótkoterminowych lokatach. niby zysk maly ale przekładając pieniądze z lokaty na lekatę co ten miesiąc czy trzy mam wrazenie że zyskuje wiecej niż na długoterminowej przez cały okres jej trwania.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 16:11
Timona napisał
znam ten problem jak długo nie mogę się na coś zdecydować a jak już się decyduję to powstaje coś lepszego, dlatego ostatnio lokuję na krótkoterminowych lokatach. niby zysk maly ale przekładając pieniądze z lokaty na lekatę co ten miesiąc czy trzy mam wrazenie że zyskuje wiecej niż na długoterminowej przez cały okres jej trwania.
no i chyba masz rację jeśli za każdym razem trafiasz na fajny procent. a nie ma problemu z brakiem konta w danym banku, czy cały czas w jednym lokujesz tylko na różnych lokatach?
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 20:18
co skok to inna oferta więc zależy na co się trafi. Ale codziennie coś nowego może się trafić. Są też oferty których ne można znaleźć w ofercie na stronie ani w banku stacjonarny, a tylko przez reklamę jaka się wyświetla, więc opłaca się czytać wyświetlane w internecie reklamy
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 16:46
Aktualnie oszczędzanie w SKOK-ach i bankach jest podobnie bezpieczne pod tym względem, że depozyty w obu typach instytucji są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - w 100% do 100 tys. euro na jednego klienta w jednym banku/SKOK-u.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź