• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Forex?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 16:08
Słyszałam ostatnio o czymś takim jak Forex. co to właściwie jest? W autobusie dwóch mężczyzn dość głośno dyskutowało o ''grze na forexie'' i walutach. To ma coś wspólnego z giełdą?
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 18:42
Tak to jest zwiazane z giełdą. Ja nawet kiedyś pamiętam jak mój znajomy miał taki symulator i to chyba też jakoś było z tym związane. Moze o tym rozmawiali Ci mężczyźni.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 23:16
Forex ma ''coś'' wspólnego z gieldą, a mianowicie jest to rynek walutowy. osobiście bałabym się grać na forexie i inwestować w waluty bo jak dla mnie to bardzo niepewny ''towar'' już prędzej udziały w jakiejś firmie czy coś tego typu.
Cytuj
Gość Honorowy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 8:34
Na symulatorze giełdy Plus500 jest Forex. Rynek walutowy po prostu. Sam tez jestem przeciwny inwestowaniu w walutę, chyba że byłbym jasnowidzem i potrafił przewidzieć gwałtowny skok wartości, ale takie rzeczy to tylko w filmach albo u w czepku urodzonych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:49
A to nie wiedzialem, ze ten słynny Forex polega na inwestycjach w walute. To ciekawe.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 16:12
Ja też słyszałam o forexie ale sama bym się w to nie angażowała, bo nie mam o tym pojęcia. A nie chciałabym stracić ciężko zarobionych i odłożonych oszczędności, zapewne jak każdy.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 9:14
dla niektórych taka gra to jak druga a czasem jak i pierwsza praca, ale trzeba mieć chyba do tego mocne nerwy i dość sporo oszczędności jeszcze dodatkowo w razie czego. Wiadomo, szkoda by bylo stracić ciężko zarobione oszczędności, ale fakt faktem, że po jednej takiej próbie i małym sukcesie człowiek chce więcej i więcej, więc trochę oleju w głowie też dobrze żeby było poza odwagą
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:40
człowiek bez wiedzy chyba się za to i tak by nie brał bo to uż by była kompletna głupota. najpierw trzeba poznać wroga żeby z nim walczyć jak mówią, oczywiście nie myślę ze giełda to wróg, ale poniekąd chcąc grać trzeba stawić jej czoła
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:12
Wpisałam forex w google i wyskoczyła mi ta strona http://www.forex.pl/ jak widzę to coś chyba podobnego to giełdy, przynajmniej tak wygląda na pierwszy rzut oka. Niestety nie pomogę Ci w wyjaśnieniu w kwestii o co chodzi bo nie mam pojęcia.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 9:55
Forex to bardzo skomplikowany rynek, 4 na 5 inwestorów na nim traci. To naprawdę "ścieżka dla zawodowców", osobom nieobeznanym zdecydowanie odradza się próbowania swoich sił na forexie.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź