• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata negocjowana?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 8:49
Cy ktoś z was korzystał kiedyś lokaty negocjowanej i mógłby wypowiedzieć się jak wygląda proces negocjowania warunków? Chciałbym skorzystać z takiej oferty ale nie mogę sobie wyobrazić jak miałaby wyglądać moja rozmowa z przedstawicielem banku.
Cytuj
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:10
Pierwsze słyszę że można cokolwiek z bankiem negocjować i nie spotkałem się z taka ofertą. W sumie jestem ciekawe jakby to mialo przebiegać, bo jeśli tak samo jak w grze w ciemno to ja dziękuję za takie negocjacje chyba wolałbym gotową ofertę jest ich teraz tyle że na pewno bym sobie coś wybrał na miarę potrzeb. a oprocentowania 100 procent i tak nie wynegocjuję ;]
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:20
No mi się wydaje, że oni i tak mają jakieś tam standardy, których przekroczyć nie mogą, więc za dużo nie wynegocjujesz, z resztą w negocjacjach coś kosztem czegoś, pewnie pokaża Ci jakąś ofertę i jeśli będziesz chciał coś na swoją korzyść, to inna rzecz będzie miała zmniejszoną korzyść dla Ciebie.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:37
tez wydaje mi sie że oni mają jakieś określony liczny w śród których moga negocjować i na zbyt wiele też nie moga sobie pozwolić. Ja bym się na to nie zdecydowała.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 22:58
ponegocjowac można zawsze, ale trzeba być też świadomym tych negocjacji i zwyczajnie sie na tym znać bo inaczej nie ma to najmniejszego sensu, lepiej znaleźć ofertę dla siebie najlepszą i nic nie negocjować, bo może wyjść gorzej niż chcemy.
Cytuj
Gość Honorowy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 8:36
WG mnie lokata negocjowana ma za zadanie przekonać klienta że ma on szansę zawalczyć o swoje, a negocjatorzy są tak przygotowani, żeby w najlepszym wypadku przekonać Cię do już gotowej oferty. Mają określone pole popisu więc cudu nie oczekuj. Ewentualnie wynegocjować możesz nieco dłuższy/krótszy czas trwania lokaty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:41
Troche się nie zgadzam, produkty na prawde da się w banku negocjować, zarówno kredyty jak i lokaty. Oczywiscie nie bedzie to kilka procent, ale obecnie nawet 1-1,5 proc. więcej to fajna opcja.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:20
Wydaje mi się że za negocjowanie biorą się ludzie którzy lokują duże sumy, chociaż w sumie nawet w przypadku tysiaka 1 procent coś daje. Warto może próbować skoro oferta może być chociaż minimalnie lepsza.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:01
Pierwsze słyszę, że z bankiem są możliwe jakieś negocjacje w kwestii lokaty. No chyba, że na lokatę wkładasz naprawdę duże pieniądze, to może wtedy?
Nie wiem. Ja się jeszcze z tym nie spotkałam.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:11
Ja bym się nie bawiła w negocjacje dlatego, że nie wiedziałabym co negocjować i jak to zrobić umiejętnie. Jedynie co mogłabym zrobić to poprosić kogoś żeby mnie uświadomił albo żeby mi pomógł w tych negocjacjach
Cytuj
Odpowiedź