• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste z bonusem - gdzie najlepiej ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 15:52
michael napisał
exPERT napisał
to do kont dodają bonusy w postaci tabletów? cóż to się porobiło... rozumiem jakieś tam bonifikaty pieniężne ale gadżety to jak dla mnie przesada. chociaż przypuszczam, że przy takim koncie nie można go otworzyć, wziąć tableta i zamknąć konto po kilku dniach...?


Nie wydaje mi się żeby tak to wyglądało. Zapewne trzeba coś zrobić nie wiem wpłacić 5000zł na konto albo nie wiadomo co jeszcze. Raczej nie jest tak, że przychodzisz otwierasz konto i od razu masz tablet..
Pewnie, ze sa takie promocje, trzeba zadeklarowac jakies tam miesieczne wpływy itd. Ale to trzeba trafic, bo te promocje szybko sie konczą. Maja ograniczoną liczbę nagrod.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 9:54
Za te konta sporo się płaci, ale jeśli juz miałbym wybierać, to w Getin Banku maja fajne te konta np. Konto Tanie Zakupy. Możesz sprawdzić. Chociaż nie wiem czy to ma sens, to co zapłacisz za prowadzenie mogłoby stanowić fajny bonus :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2016 20:45
ja własnie uciekłem z innego banku do PKO BP i warunki konta za zero mi odpowiadają. sa lepsze niz w moim porpzednim
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2016 10:56
Gość napisał
ja własnie uciekłem z innego banku do PKO BP i warunki konta za zero mi odpowiadają. sa lepsze niz w moim porpzednim
Wszystko bezplatne?
Cytuj
Marcze

Niezarejestrowani

1.8.2016 11:26
robert napisał
Gość napisał
ja własnie uciekłem z innego banku do PKO BP i warunki konta za zero mi odpowiadają. sa lepsze niz w moim porpzednim
Wszystko bezplatne?

bezpłatne są produkty, których ja używam tj kara, przelewy, bankomaty pko bp
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2016 12:48
Jeśli konto i karta mają być bezpłatne to warto się zainteresować Smart Kontem w Banku SMART.
Cytuj
Tamarka

Niezarejestrowani

1.8.2016 15:10
mnie mama przekonała do pko bp i uważam, ze to było dobre posunięcie. i przydatną mają tą apkę iko
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2016 9:29
Tamarka napisał
mnie mama przekonała do pko bp i uważam, ze to było dobre posunięcie. i przydatną mają tą apkę iko
Na prawde? A ile placisz miesiecznie za konto?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.8.2016 13:20
Teraz w BZ WBK jest chyba niezle
Cytuj
igepro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2016 15:21
Muszę też poszukać czegoś fajnego. Bo chce zmienić konto osobiste. Może uda się jakiś prezencik :)
Cytuj
Odpowiedź