• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie najlepiej ulokowac środki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.4.2014 15:09
Witam. Chciałabym ulokować kwotę około 10 000 złotych. Wiem, ze teraz oprocentowanie lokat jest bardzo niskie, ale lepsze to iż trzymanie pieniędzy "pod materacem". Gdzie najlepiej ulokować pieniądze na okres około roku?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2014 14:53
Proponujemy obecnie dwie oferty lokat. Warto wziąć te produkty na okres dłuższy, np. 2 lata. Pierwszy jest oferta Santander Consumer Banku: Lokata Direct + Internet. Oprocentowanie to aż 4,1 proc. w skali roku, warto się również zastanowić nad ofertą, z oprocentowaniem 4,05 proc. w skali roku, w FM Banku. Jest to Lokata PRO. Jednak wciąż pojawiają się nowe oferty promocyjne. Także proponujemy śledzić oferty i korzystać z porównywarki.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Marta OśkoEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 6 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 8:56
Analitycy prognozują, że w drugiej połowie roku zaczną rosnąć stopy procentowe, dlatego nieopłacalne jest obecnie lokowanie pieniędzy na długoterminowych depozytach. Warto poszukać dobrze oprocentowanej lokaty na 3 - 6 miesięcy.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 9:26
Marta Ośko napisał
Analitycy prognozują, że w drugiej połowie roku zaczną rosnąć stopy procentowe, dlatego nieopłacalne jest obecnie lokowanie pieniędzy na długoterminowych depozytach. Warto poszukać dobrze oprocentowanej lokaty na 3 - 6 miesięcy.

Rozumiem, z tym że chciałam ulokować te pieniądze na dłużej, żeby już się po prostu o nie nie martwić przez dłuższy czas.
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2014 12:45
No to może coś ze zmiennym oprocentowaniem, np. oparte na WIBOR? Takie lokaty ma m.in. FM Bank albo Meritum Bank. Jak stopy pójdą w górę, o zyski na lokacie też.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.5.2014 12:52
ja tam bankom nie ufam, już raz ulokowałam pieniądze w amber gold i co z tego mam? nic...
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2014 12:55
Banki są znacznie lepiej nadzorowane, środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, nie ma się czego bać.
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 20:33
Jak tak z góry uprzedzisz sie do banków tow ogóle na tym nie skorzystasz. Wiadomo że trzeba z rozwagą podejmować decyzje ale może nie koniecznie trzeba podejrzewać każdy bank o najgorsze. Wile z nich jest na swój sposób uczciwych, trzeba tylko dokładnie przeglądać oferty.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:27
Tak nie ma co uprzedzać się do banków nie wszystkie chcą nas oszukać .Myślę że warto rozejrzeć się po ofertach ,na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie .Na pewno lepiej na tym wyjdziesz , bo przecież " materac" nie da Ci żadnych zysków a wpłacając na pewno coś zyskasz i nie będziesz żył w strachu że mogą Ci te pieniądze z domu ukraść.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:05
Pewnie, szybciej stracisz pieniadze jak bedziesz je trzymać w domu, bo będa Cie kusić i dużo szybciej je wydasz, a tak możesz ulokować je na lokacie i wtedy będą na siebie zarabiać a Ty przez jakiś czas nie będziesz mogła ich ruszyć , to z pewną korzyścią dla Ciebie.
Cytuj
Odpowiedź