• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pieniądze na emeryturę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:45
W jaki sposób odkładacie pieniądze na emeryturę? Ja dostałem na maila wiadomość od Expandera z ofertą nowego ubezpieczenia emerytalnego. Odkłada się 200 złotych miesięcznie i można rzekomo odłożyć ponad 100 tysięcy. Korzysta ktoś z tej oferty? Co o niej sądzicie?
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:52
Ja inwestuję w lokaty krótkoterminowe i wynajmuję mieszkanie. Wszystko co zarobię odkładam na przyszłość. O ofercie Expandera nigdy nie słyszałem, jeśli cię interesuje to skontaktuj się z nimi i wypytaj o szczegóły. Wiesz chociaż w jakim czasie uzbiera się te 100 tysięcy?
Cytuj
JadwigaS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 16:27
Ja jeszcze o tym nie myślałam ale pewnie najwyższa pora na to. Co do Expandera to ja bym im raczej nie zaufała. Bardzo zastanawia mnie w jaki sposób można odłożyć 100 zł odkładając po 200 zł miesięcznie przecież na to potrzeba wieli lat.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:15
To już chyba wolałbym sam odkładać po te 200 zł miesięcznie na konto oszczędnościowe niż podpisywać umowę z jakąś niepewną firmą. Zastanawiam sie w jakim czasie uzbierało by sie u nich te 100 tysiecy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:44
Ten 3 filar to chyba jedyne dobre wyjście.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:27
Nie wiem czy rzeczywiście można aż tyle odłożyć, o tej ofercie nie słyszałam, ale zanim gdziekolwiek ulokujesz swoje pieniądze dobrze wypytaj o szczegóły oferty.
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 15:14
Sali napisał
To już chyba wolałbym sam odkładać po te 200 zł miesięcznie na konto oszczędnościowe niż podpisywać umowę z jakąś niepewną firmą. Zastanawiam sie w jakim czasie uzbierało by się u nich te 100 tysiecy.
expander to chyba firma pośrednicząca i doradca? A z jakiej firmy było oferowane ubezpieczenie? Myślę że ubezpieczenia emerytalne to dobry pomysł. Konto oszczędnościowe wg mnie za bardzo kusi w przypadku chęci na zagraniczny wyjazd bądź nowy sprzęt i pod tym względem ubezpieczenie emerytalne wydaje mi się odpowiedniejsze.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 9:34
zielona_gruszka napisał
Sali napisał
To już chyba wolałbym sam odkładać po te 200 zł miesięcznie na konto oszczędnościowe niż podpisywać umowę z jakąś niepewną firmą. Zastanawiam sie w jakim czasie uzbierało by się u nich te 100 tysiecy.
expander to chyba firma pośrednicząca i doradca? A z jakiej firmy było oferowane ubezpieczenie? Myślę że ubezpieczenia emerytalne to dobry pomysł. Konto oszczędnościowe wg mnie za bardzo kusi w przypadku chęci na zagraniczny wyjazd bądź nowy sprzęt i pod tym względem ubezpieczenie emerytalne wydaje mi się odpowiedniejsze.
Expander to doradca finansowy. Posiada oddziały w całej Polsce, jak również sieć doradców mobilnych. Firma pośredniczy w uzyskiwaniu kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych, gotówkowych, zakupie produktów inwestycyjnych, ale również produktów ubezpieczeniowych.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 10:36
ja tam nie wierze w taki cuda - wole sama odkladac i inwestowac potem w nieruchomości to jedyny słuszny wybór :)
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:57
Konto oszczędnościowe - wygodne i bezpieczne. Zamierzam otworzyć w najbliższym czasie, jak dla mnie to jedyny słuszny wybór - w razie większej potrzeby idę do banku i wypłacam. Oczywiście nie co miesiąc, tylko tak, żeby oszczędzać na prawdę, a nie tylko depozytować pieniądze na chwilę..
Cytuj
Odpowiedź