• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tydzien rabatów i inne promocje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:39
Publikowaliśmy niedawno informacje o Tygodniu Rabatów w Getin Banku. czy korzystają Państwo z takich promocji? Wydają się Państwu dobrym sposobem na oszczędzanie? http://www.comperia.pl/newsy/16338-tydzien-rabatow-w-getin-banku.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 14:17
Minusem tej akurat promocji jest, to ze można skorzystać z promocji tylko w kilku punktach. ogólnie to fajnie, ze bank dba o klientów, ale żeby to było za każdym razem chociaż 10-15 partnerów.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 14:17
Minusem tej akurat promocji jest, to ze można skorzystać z promocji tylko w kilku punktach. ogólnie to fajnie, ze bank dba o klientów, ale żeby to było za każdym razem chociaż 10-15 partnerów.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:19
Jak się klika to artykuł nie działa, ale gdy się skopiuje to już tak.Nawet nie wiedziałam, że gettin wprowadził coś takiego, szkoda tylko, że w takich sklepach. Chyba nawet nigdy z ich usług nie korzystałam. W takich promocjach powinny uczestniczyć sklepy ogólnodostępne np empik itp
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 20:48
fajnie, że takie akcje są organizowane, ale ja niestety nie mam konta w tym banku. z resztą i tak firmy wymienione w artykule raczej nie należą do tych, z których usług bądź produktów korzystam, zatem tak czy siak tydzień rabatów nie jest dla mnie.
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 0:24
pomysł fajny ale jak w przypadku poprzedników - usługi nie te. poza tym rzadko korzystam z promocji organizowanych bo tak naprawde kuszą przedmiotami które wcale nie są niezbędne ale że kwota niska to się kupuje. no i gdzie tu oszczędność?
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 19:31
No moze nie każdy ma szansę z nich skorzystać ale na pewno znalazły się osoby które z takich promocji skorzystały, ja jestem jak najbardziej za wszelkimi takimi akcjami i nie obraziłabym się na promocje w innych sieciach.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 8:54
Bonusy proponują równiez np. firmy ubezpieczeniowe. Skorzystać można np. z oferty UNIQA BonusClub. Zapraszam do zapoznania się a artykułem.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2014 14:29
Jak cos dostanie się przy okazji to czemu nie, ale zeby jakimis bonusami kierować sie przy wyborze oferty to lekka przesada.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:37
Bonus jak dla mnie to taki dodatek, chociaż nie powinno sie tym kierować przy wyborze właśnie takimi rzeczami a konreta oferta. Chociaż osobiście lubie korzystać z takich bonusów i promocji
Cytuj
Odpowiedź