• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt gdzie szybko dostaniemy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 12:14
Jestem w bardzo trudnej sytuacji potrzebuje na dzień dzisiejszy około 4000 tysięcy .Proszę Was o pomoc gdzie wsiąść kredyt bez BIK , chodzi również aby nie było dużo formalności i długo nie czekać .Nie chcę korzystać z parabanków aby nie popaść w tarapaty ,co możecie mi doradzić .
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 10:41
Wiesz chyba teraz wszystkie banki sprawdzają zdolność kredytową swoich klientów .Musisz pochodzić i popytać po bankach być może znajdzie się bank w którym nie sprawdzają w BIK .Ale jak Tobie się nie uda to nie ryzykuj brania kredytu w parabankach ,wiele osób tak zrobiło i teraz mają poważne kłopoty.A może od znajomych udało by ci się pożyczyć to chyba najlepsze byłoby wyjście.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 16:51
Zgadzam sie z kolegą wyżej. W żadnym wypadku nie bierz pod uwagę parabanków. Wiem że tam mają bardzo kuszące oferty i raczej bez problemu uzyskała byś kredyt 4000 tym bardziej bez sprawdzania BIK ale jak zobaczysz jakie oferują tam oprocentowanie i ile będziesz musiała oddać to mam nadzieje że zrezygnujesz
Cytuj
malikowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:12
Hmm bez BIK może Ci być cięzko. Ale popytaj może w Getin Banku? Tam mój znajomy w ciągu paru dni dostał niedawno kredyt a jak nie to chyba zostają Ci właśnie tylko te parabanki. Wiadomo że tam nie ma zbyt korzystnych warunków ale na chwile obecną chyba nie masz innego wyjścia.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:21
Słyszałam ze w PKO oferują interesujący kredyt ale niestety tam też sprawdzają w BIK ,wiec nie masz po co tam iść.Co do parabanków to aż mi się gadać nie chce tylu moich znajomych nacięło się na ich oferty .W tej sytuacji w jakiej się znajdujesz wnioskuje że nie masz wyjścia i będziesz musiała skorzystać z kredytu ,ale bardzo Ci współczuję bo dwa razy więcej będziesz musiała oddać .
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:20
Na dzień dzisiejszy nie znajdziesz banku który nie sprawdzi Twojej zdolności kredytowej .Myślę że nie masz wyjścia tyko skorzystać z kredytu w parabanku.A może jeszcze się wstrzymaj poproś znajomych , jeżeli masz tak trudną sytuację to na pewno ktoś Ci pożyczy .
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:23
Niestety koleżanka wyżej ma racje, obecnie każdy bank sprawdza twoja zdolność kredytową. Możesz jeszcze sprawdzić w Getin Banku ale nie jestem pewien. A jak nie to pozostaje Ci tylko parabank lub tak zwana chwilówka tylko naprawdę ostrożnie się w to pakuj żebyś nie żałowała.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:54
fantomka nie masz mozliwosci pozyczyc od rodziców lub znajomych? ja nie wiem czy jest sens sie pchac w parabanki ktore są niesprawdzone a prowizje maja okropne !

jedyne co przychodzi mi do głowy tak ze słyszenia to może skoki ? nie wiem może ktos mądrzejszy sie wypowie czy skoki to to samo co parabanki czy coś innego ?
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:54
Własnie pożycz od znajomych w Twoim przypadku będzie to najlepsza decyzja .A co do parabanków to nie wiem czy skok to normalny bank czy parabank .Może ktoś orjetuje się w tym temacie i da nam jednoznaczną odpowiedź .
Cytuj
Szymek36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:30
Nie jestem do końca pewien ale Skok raczej nie jest para bankiem. Kiedyś czytałem jaką są instytucją ale terz za nic nie mogę sobie przypomnieć. Wiem tylko że tam wzięcie kredytu jest dużo bardziej pewne niż w tych parabankach czy chwilówkach.
Cytuj
Odpowiedź