• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt przez internet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:35
Mam konto w ING, ostatnio zauważyłam iż jest możliwość wzięcia kredytu przez system bankowości internetowej. Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej zasadzie to działa? Czy trzeba potwierdzić taką operację osobiście w banku? Mam troszkę daleko do najbliższego oddziału i nie ukrywam, że podoba mi się taka wizja, ale boję się klikać w cokolwiek żeby nie narobić sobie przypadkiem problemów.
Wypowiedź została zmieniona przez: owllovesyou 5.7.2014 18:35
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 9:01
Pożyczka gotówkowa w ING dostępna będzie po jednej wizycie w banku. Szybko pieniądze otrzymają osoby, które maja już konto w tym banku. Nie muszą oni dostarczać żadnych dokumentów potwierdzających dochód, jeśli na konto od 3 miesięcy regularnie wpływają dochody.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:12
no ja własnie srednio wierze w to wszystko przez internet - co z tego że wniosek uzupełnisz przez neta, moze prześlesz nawet skany dotyczące twojej zdolności kredytowej itd jak i tak na wniosku musisz się własnoręcznie podpisać i wtedy pewnie sa dwa wyjscia albo idziesz do banku i moze załatwisz to w jeden dzien albo czekasz na kuriera do 2 dni i odsylasz im dokumenty :)
Cytuj
be free like a child
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 15:04
W ING niechętnie załatwiane jest cokolwiek bez chociaż jednej wizyty klienta w banku. Miałam tam kiedyś konto i podczas zakładania mi go zrobiono literówkę w moim imieniu zamiast ANNA było AMNA. Jak wiadomo, takiego imienia raczej nie ma, więc stwierdziłam, że wyślę skan dowodu i nie będę musiała urywać się z pracy,ale niestety nawet to wymagało wizyty w oddziale. W sumie w innych sytuacjach właśnie taka konieczność wizyty może być dobra - dłuższy czas na zastanowienie się, zapoznanie z warunkami w umowie, ewentualną rezygnację. Akurat w przypadku brania kredytów jestem na tak dla załatwiania osobiście.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:22
Nigdy nie brałam i raczej nie wezmę kredytu przez internet. Wolę wszystko załatwić na spokojnie w banku. Przy kurierze człowiek raczej nie czyta umowy tylko podpisuje i do widzenia a później mogą być pretensje do całego świata, że podpisało się umowę na kredyt która wcale nam się nie podoba.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:45
amna :D dobre ;) jakis baran zrobił błąd a ty musiałas jeszcze tam isc? chyba zrobiłabym im haje i kazała to poprawiac od razu bo to są jakieś jaja.. ja bralam kredyt w placowce w pekao i mialam stare dane o matko godzine siedzialam az moj bank z podkarpacia przeskanuje stary podspis do krakoa a potem w druga strone zeby potwierdzić że ja to ja bo nazwisko nie to, podpis tez juz inny :p
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

9.7.2014 13:23
Aśko napisał
Nigdy nie brałam i raczej nie wezmę kredytu przez internet. Wolę wszystko załatwić na spokojnie w banku. Przy kurierze człowiek raczej nie czyta umowy tylko podpisuje i do widzenia a później mogą być pretensje do całego świata, że podpisało się umowę na kredyt która wcale nam się nie podoba.
Jak nie czyta to ma za swoje. To ma byc ulatwienie, ale skoro ludzie nie potrafia czytac umow to trudno. Pamietajcie ze macie 10 dni,zeby w razie czego zerwac wszelkie umowy. To ew. na spokojnie jak kurier pojdzie mozna taka umowe przeczytac.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:18
Dla mnie te kredyty przez internet to tak jak te pożyczki przez sms . Sama , osobiście nei zdecydowałabym sie na cos takiego. Fajnie że banki wychodzą na przeciw naszym zapotrzebowaniom i organizują cos takiego.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 9:29
Angelina napisał
Dla mnie te kredyty przez internet to tak jak te pożyczki przez sms . Sama , osobiście nei zdecydowałabym sie na cos takiego. Fajnie że banki wychodzą na przeciw naszym zapotrzebowaniom i organizują cos takiego.
Odróżniajmy kredyty przez internet, które możemy zaciągnąć w swoim banku tzn w banku w którym mamy konto osobiste i na tej podstawie bank sprawdza nasza zdolność kredytowa, a pożyczki internetowe czy przez sms w parabankach.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:05
no wlasnie przeciez jak masz zaufanie do swojego banku i jestes w nim od 10 lat to co ci robi kredyt przez internet ? tyle tylko ze nie idziesz do placowki tylko wysylasz wniosek przez neta potem epwnie kurier przyjezdza i tyle - a czytać tak czy siak trzeba :) oj naiwności widze ze co drugi to cwaniak a jak co do czego przychodzi to rece rozkłada..
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź