• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Bank pocztowy. Wasze opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:29
Ja nie jestem za Bankiem Pocztowym. Kupiłam kiedyś coś na all i chciałam wpłacić pieniądze w pocztowym bo sprzedający miał tam konto. Pieniądze miały być od razu na koncie a szły dwa dni. Dla mnie to było dziwne i od tamtej pory omijam ten bank szerokim łukiem.
Cytuj
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:46
Bank Pocztowy? Zdecydowane nie. Na rynku jest tyle znanych i cenionych banków, że ze spokojem wybierzesz sobie coś lepszego. Jeśli chcesz wziąć kredyt to z tego co wiem BNP Paribas ma teraz bardzo dobrą ofertę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 15:21
Niezla nagonka na Pocztowy, pozytywnych opinii garstka. No niezle wam musieli podpaść, a na rynku i tak sobie radza.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:52
Ja przejrzałam oferte pocztowego jak szukałam konta i nie maja nic fajnego niestety, także przyłączam się do tych negatywnych opinii.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.7.2014 13:27
Niezla nagonka. A moja babcia ma tam konto i jest zadowolona, moze po prostu sie stargetowali na starszych ludzi i juz :) Jesli nie chcecie to nie korzystajcie z ich usług, ale juz bez przesady.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:43
Moze radzą sobie dobrze ale jak dla mnie to tylko marna próba ratowania "Poczty Polskiej " ich usługi były słabe, ludzie odchodzili do firm kurierskich to poratowali sie bankiem. Nie miałem okazji korzystać z ich usług ale jak mnie ten bank nie przekonuje.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:52
Każdy bank ''jakoś'' sobie radzi, ale opinie nie każdy ma dobre. ja bym się tym bankiem nie wiązała, może przez ogólne zrażenie do Poczty Polskiej. Poza tym wydaje mi się że na rynku jest wiele ciekawszych ofert, bardziej wartych uwagi i oferujących więcej niż ten bank.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:46
Ja chyba wolałabym założyć w normalnym banku nie w banku pocztowym. Dla mnie Poczta Polska nadal jest sto lat za murzynami i skoro sporo listów nadal gdzieś dziwnym trafem się gubi to obawiam się, że z Bankiem tez będą różne problemy.
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:18
Gość napisał
Niezla nagonka. A moja babcia ma tam konto i jest zadowolona, moze po prostu sie stargetowali na starszych ludzi i juz :) Jesli nie chcecie to nie korzystajcie z ich usług, ale juz bez przesady.
Słyszałam, że dla starszych osób propozycje tego banku są bardzo dobre, ale jeśli o mnie chodzi wolałabym skorzystać z oferty Meritum albo chociażby Millenium. Ale wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania wobec banku i może akurat dla kogoś innego oferta Banku Pocztowego będzie najlepsza.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:08
Anka napisał
Każdy bank ''jakoś'' sobie radzi, ale opinie nie każdy ma dobre. ja bym się tym bankiem nie wiązała, może przez ogólne zrażenie do Poczty Polskiej. Poza tym wydaje mi się że na rynku jest wiele ciekawszych ofert, bardziej wartych uwagi i oferujących więcej niż ten bank.


Dokładnie. Poczta to powinna zadbać o wysoką jakość przesyłek, które przez nich wysyłamy a nie otwierać usługi bankowe, które pewnie będą jeszcze świadczyć na żenadowym poziomie..
Cytuj
Odpowiedź