• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Plus Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:34
Dowiedziałem się niedawno, że Plus świadczy od jakiegoś czasu usługi bankowe. Powiem szczerze, że nieźle się zdziwiłem i nie wiem co o tym myśleć. Żona stwierdziła, że skoro mamy u nich telefony i internet to warto też założyć konta. Co o tym sądzicie? Warto zakładać konto w sieci komórkowej? Nie wiem czy oni znają się na bankowości...
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:03
Jeżeli posiadają Państwo usługi w Plusie to bardzo dobrze się składa. Firma stworzyła swego rodzaju program lojalnościowy Paszport Korzyści organizowany przez Plus, Cyfrowy Polsat i Plus Bank. Stworzony został także program smart Dom pozwalający generować zyski klientom, którzy posiadają kilka usług np. Telefon w Plusie, telewizje w Cyfrowym Polsacie i konto czy kredyt w Plus banku. Wszystko to działa na zasadach lojalnościowych. Polecam sprawdzić ofertę, ponieważ pozwala wygenerować realny zysk.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Rekin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 14:26
ten paszport korzyści to dobra rzecz, szkoda że została wprowadzona dopiero teraz a nie rok temu, kiedy podpisałem umowę o telefon z Orange, internet z Netią i telewizję z NC+. No cóż, nie można mieć wszystkiego i korzystać z każdej okazji. Jedyne czego nie rozumiem przy paszporcie korzyści to tej współpracy ze sklepami, bo tam chyba nie zbiera się punktów za każde zakupy, tylko za konkretne produkty?
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:03
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zapoznam się bliżej z ich ofertą i pomyślę czy przystąpić do tej promocji. Z usług bankowych plusa na razie nie będę korzystał, jakoś nie jestem przekonany. Może za jakiś czas mi się odmieni;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:17
romek napisał
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zapoznam się bliżej z ich ofertą i pomyślę czy przystąpić do tej promocji. Z usług bankowych plusa na razie nie będę korzystał, jakoś nie jestem przekonany. Może za jakiś czas mi się odmieni;)
Daj znac czy faktycznie dostales jakas obnizke, jesli tak to moze i ja sie zdecyduje, mam telefeon w plusie to mzoe i internet i konto sobie zaloze.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:23
Pierwsze słyszę. Ja pewnie nie zakładałabym konta bo plus bardzo stracił w moich oczach. Ich promocje są tragiczne i wcale nie wyglądają na promocje, a obsługa szkoda pisać.
Nie wiem jakie mają warunki prowadzenia tego konta ale warto je dokładnie przejrzeć zanim się założy konto.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 21:05
również byłam kiedyś zwolenniczką plusa, ale miałam wtedy nr z 36i6 i promocja była świetna. zmieniłam operatora na orange i po jakimś czasie chciałam wrócić do plusa ale promocje rzeczywiście nie wyglądały jak promocje. oferta paszportu korzyści też nie jest dla mnie, obejmuje sklepy i usługi z których nie korzystam i mam wrażenie, że to jest takie między firmowe porozumienie tylko po to, by zmusić klientów promocją do korzystania z ich produktów czy usług.
Wypowiedź została zmieniona przez: viola 17.7.2014 21:06
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 0:22
mam takie samo podejście jak viola. z reszta nie lubię łączonych ofert, bo wydaja mi się one promocyjne jedynie w nazwie a tak na prawde dużo mniej płacę nie będąc w takich łączonych usługach... być może zależny na co się tafi i jakie usługi i gdzie się wybierze.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:03
Jesli chodzi o oferty łączone to często warto sie nad nimi zastanowić, na zasadzie lojalności możemy otrzymać ofertę atrakcyjniejszą, pamiętajmy jednak, żeby najpierw wszystko samodzielnie przeliczyć, a co istotniejsze jeśli np. nie potrzebujemy dodatkowych usług to nie decydujemy się na nie. Ponieważ mimo, ze dostaniemy je na preferencyjnych warunkach to finalnie płacić będziemy więcej.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 18:48
a czy to jest tak ze jeśli ja mam teraz telefon i to nie jeden w plusie i telewizje w Cyfrowym Polsacie i na jesień bede przedłużać umowę to mogę jakoś korzystać z tego ich programu? Czy musiałabym brać jeszcze internet?
Cytuj
Odpowiedź