• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

W jakim banku konto ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:07
Ja mam od samego początku konto w PKO BP i nie myślę o zmianie banku. Na Twoim miejscu porównałbym oferty różnych banków i na tej podstawie wybrał ten, który będzie ci odpowiadał. Ja PKO wybrałem bo wcześniej cała moja rodzina miała tam konto.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:20
Ja swojego czasu miałam konto w PKO ale później mój znajomy powiedział mi własnie o tym w DB i zdecydowałam że sie przeniosę. Powiem wam że to była jedna z lepszych decyzji, teraz nie płace dosłownie za nic.
Cytuj
Piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:40
ja od wielu lat mam konto w ING Banku Śląskim i najczęsciej odwiedzam oddział w Dabrowie Górniczej. Miła obsługa i bardzo fajne oferty. Cała moja rodzina jest w ING Banku Śląskim i są bardzo zadowoleni. Oni sa po prostu najbardziej elastyczni.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:25
Szukam też właśnie jakiegoś dobrego banku na założenie konta i muszę przyznać, że GetinBank i DeutcheBank mają najciekawsze oferty. Jestem młodą dziewczyną i w sumie bardzo podoba mi się propozycja od DB. Ja zdecyduję się na niego, bo trzeba pamiętać że to Twoje konto i to Ty wybierasz z kim chcesz grać w jednej drużynie.
Cytuj
be free like a child
Syla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:59
Najlepiej to obczaj sobie oferty róznych banków, albo najlepiej przejdz się do nich i dowiedz się wszystkiego. Mają tam takich osobistych doradców i każdy z nich powie Ci co w ich banku jest najlepsze i spróbuja Cie do ich własnie racji przekonać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:27
bierze Meritum, konto jest darmowe. Polecam. Jelonek
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:28
Tomasz Słupczynski napisał

alternatywą jest konto w Meritum Banku – Proste Konto Osobistego. Zalety konta to darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatne użytkowanie karty do konta, niestety wszystkie przelewy zewnętrzne realizowane w placówce są płatne.
ciekawa oferta, ja się skusiłam na reklamowane przez Chucka Norrisa konto BZ WBK, ale mąż chce zmienić bank więc chyba nakłonię go do przejrzenia tej oferty. do banków stacjonarnych jako tako żeby zrobić przelew i tak nie chodzi. a co z opłatami za brak wpływów? są jakieś kary? bo mąż dostaje wypłatę do ręki - też mnie to dziwi w dzisiejszych czasach... i jak zdarzą mu się większe wydatki w miesiącu zdarza się że nic nie wpłaca.
Wypowiedź została zmieniona przez: Karina 16.7.2014 18:30
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:39
ja jeszcze moge dorzucic od siebie ze milenium jest beznadziejne maz ma tam konto firmowe i masakra po prostu - jest drogo, potem obsługa jest problematyczna takze niepolecam..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:47
karolsia napisał
ja jeszcze moge dorzucic od siebie ze milenium jest beznadziejne maz ma tam konto firmowe i masakra po prostu - jest drogo, potem obsługa jest problematyczna takze niepolecam..
A mowia, ze w Millennium taka super obsługa. Polecam. Jelonek.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:23
To wszystko zależy czego potrzebujesz, czy chcesz mieć darmowe bankomaty, tańsze przelewy, możliwości atrakcyjnych pożyczek? Zastanów się czego potrzebujesz i według tego wybierz konto. Ja mam w Gettin i Mbank i oba mogę polecić.
Cytuj
Odpowiedź