• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na samochód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 13:58
Dzień dobry, postanowiłem zakupić nowy samochód, niestety w ostatnim czasie nie udało mi sie odłoży całej potrzebnej sumy pieniędzy. Brakuje mi 14 tysięcy. Wiecie może gdzie obecnie najłatwiej jest dostać taki kredyt na samochód? Zależy mi na tym żeby było jak najmniej formalności i jak najkrótszy czas oczekiwania.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 14:40
Proponujemy poszukać ofert promocyjnych, bo takich ostatnio pełno, procedury przebiegaja szybko, bo wiekszosc formalnosci mozna zalatwiac online. Jeżeli zalezy Panu na czasie to dobra opcją jest oferta Getin Banku, można otrzymać teraz atrakcyjne, promocyjne oprocentowanie i decyzja w 2 godziny. Inną opcją jest kredyt w Santander, gdzie nie ma konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach, procedura jest uproszczona.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2014 14:47
Ja brałem w Getinie miesiac temu. Bez prowizji, niezle warunki, rata faktycznie konkurencyjna. Co jak co, ale chyba kredyty samochodowe maja niezle.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 9:54
ja kiedyś miałem leasing w raiffeisenie ale nie wiem jak teraz wyglądają tam warunki na pewno minusem było to że serwis był określony z góry i zamiast podjechać do tego bliższego musiałem jeździć jakies 80 km dalej - ale te warunki to juz chyba bank określa tak mi sie przynajmniej wydaje..
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 14:32
Wszystkie warunki kredytowe czy leasingu określa instytucja, w której produktem jesteśmy zainteresowani. Jeżeli chodzi o stacje serwisujące to warto również sprawdzić punkty do których będziemy mieli możliwość dojechać, bo faktycznie może sie tak zdarzyć, że mimo oszczędności na racie będziemy musieli zapłacić więcej np. dojeżdżając do stacji. Chociaż przeglądając oferty leasingów to większośc instytucji współpracuje teraz z dużą liczba takich serwisów. Np. wspomniany Raiffaisen Leasing z prawie 200.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 14:41
Ja szukałem kredytu/leasingu dla firmy i jednak zdecydowałem się na kredyt. Nie musiałem mieć wkładu własnego.Już praktycznie załatwiłem formalności. Nie wiem jednak jak to wygląda przy prywatnych teraz, ale polecam poszukać dobrych ofert, poświecić trochę czasu na to.
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 16:44
A może spróbuj pochodzić po bankach, popytać, bo każdy bank ma swoje warunki, każdy inne oprocentowanie. Tak będziesz mógł porównać sobie wszystko i zdecydować się na najwygodniejszą dla Ciebie ofertę.
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 16:47
Jeśli chodzi o kredyt na samochód, to nie można także wykluczyć zwykłego kredytu gotówkowego. Co prawda będzie zapewne nieco droższy niż kredyt samochodowy, ale np. w przypadku starszego auta to może być jedyne rozwiązanie.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 20:12
Ale chyba typowy kredyt na samochodowy jest łatwiej dostać niż kredyt gotówkowy. Bo jak jest to nowy samochód to wiadomo że kwota nie jest mała a czasami zdolność kredytowa wcale nam przy wzięciu takiego kredytu nam nie pomaga.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 20:43
Ja niedługo kończę prawko i chcę kupić samochód. Mój instruktor ma komis i mogę u niego kupić auto na raty. Tylko że raty są chyba w żaglu. Opłaca się to? Nigdy nie miałam styczności z tą firmą więc nie wiem czego się spodziewać. Mam odłożone 2000 zł ale chciałabym kupić samochód za minimum 5000. Mam małe dzieci i nie chcę ryzykować że się zepsuje w trasie. Na nowy mnie nie stać.
Cytuj
Odpowiedź