• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rodzaje kredytów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:08
Witam
ostatnio zastanawiałam sie nad różnego rodzaju kredytami. Bo przecież mamy te samochodowe i hipoteczne i chyba te zwykłe. Czym one w ogole sie od siebie różnią? Dlaczego sie tak różnią? I jakie jeszcze są rodzaje tych wszystkich kredytów. Przecież kredyt to kredyt i chyba nie powinien sie niczym różnic
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:57
O patrzy że ja sie jeszcze nigdy nad tym ie zastanawiałam. Widziałam kiedyś reklame jakiegoś banku ale nie pamiętam jakiego i tam były przedstawione nazwy tych wszystkich kredytów chyba. Musiała bym może gdzieś poszukać tej reklamy zeby sie upewnić.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:26
W zyciu sie nad tym nie zastanawiałem. Ale to chyba zalezy od banku. Mam wrażanie że na chwile obecną jest dostępny kredyt na wszystko , trzeba tylko odpowiednio poszukac. Banki przeciez dostosowują sie do swoich klientów
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:59
Osobiście wiem że jest inne oprocentowanie na kredycie hipotecznym i na tym samochodowym, Nie mam zielonego pojęcia dlaczego to oprocentowanie jest inne moze tutaj chodzi o kwoty jakie wchodza w gre przy wzięci takiej pożyczki.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:06
Kredyty oczywiście różnią sie od siebie. Główne różnice wynikają, z przenaczenia środków, wysokości kredytu, czy tego czy mamy zabezpieczenie czy nie. Banki dostosowuja oferty, dlatego spotykamy sie z tak różnorodnymi ofertami na rynku.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:12
To cię na myślenie wzięło... :D Ja szczerze mówiąc nigdy się nie zastanawiałem dlaczego kredyty mają różne nazwy. Pewnie jest tak jak pisze Pan Tomasz i chodzi o przeznaczenie kredytu, wysokość rat itd. Moim zdaniem to dobrze, że każdy kredyt jest na coś innego, w przeciwnym razie człowiek by się pogubił.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:03
No i fajne jest to ze oprocentowanie jest inne wiadomo że przy kredycie hipotecznym nie weźmiemy 2 tysiecy tylko 200 np i jak by te obie kwoty miały takie samo oprocentowanie to raczej nie było by to sprawiedliwym rozwiązaniem.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 6:55
Nigdy się nie zastanawiałam nad tymi kredytami. Moim zdaniem yo dobrze, że każdy jest inny. Gdyby każdy kredyt miał takie same oprocentowanie to nie byłoby za ciekawie. Pewnie nikt nie brałby kredytów, ale by brał... Z ludźmi różnie bywa.
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:15
Dokładnie, takie zamieszanie jest z tymi kredytami że masakra. Potem czlowiek wchodzi do banku, czyta ofertę albo jeszcze podchodzi miła Pani mówiąca niezrozumiałym dla zwykłego śmiertelnika językiem i weź tu człowieku zapamiętaj po co w ogóle się w tym banku znalazłeś. Miałem przyjemność brać kredyt tylko na działkę budowlaną i powiem że różnica w wyborze jest, są zupełnie inne warunki w przypadku różnych kredytów, w dodatku też w każdym banku inne. Najlepiej poradzić się wtedy kogoś kompetentnego.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:39
Dla mnie logiczne są te na samochód - pod zastaw samochodu i te hipoteczne pod zastaw domu czy mieszkania. Nie wiem jakie inni ludzie mają zdanie na ten temat, ale możliwość zastawienia jest w tym momencie wg mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, chociaż zapewne jest to przerażające dla osób, które sobie nie radzą z kredytem hipotecznym i bank chce zająć dom...
Cytuj
Odpowiedź