• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta kredytowa z długim okresem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:44
Nie wiedzialam, ze za karty kredytowe trzeba płacić. Ja mam bezpłatna gdy bede placic nia w sklepach. Miesiecznie musze wydac 250zl placac w sklepach i mam 0zl za karte. A jesli tego nie zrobie to chyba 5 zł musze zapłacić. Mam konto w banku PKO.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:32
przeciez sa takie reklamy ze zero zlotych za karte i inne koszty. Może lepiej skorzystać z takiej oferty niż płacić za karte i bankomaty. Ja nie płace za karte, ale nie wiem dlaczego, moj maz to wszystko zalatwiał. Lepiej pochodz po bankach i sie dowiedz jakie one mają oferty.
Cytuj
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:49
Na serio trzeba placic za karty? ja nie płace! Mój brat, z ktorym bylam w banku i on mi zalatwial konto, bo on sie zna,a ja nie, wybrał mi jakąś wersje oferty, dzieki ktorej nie place za karty ani bankomaty w całej Polsce. To ja nie wiem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:28
Jezeli robisz ileś tam obrotu karta to przy większości fert nie ponosisz opłat.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:19
Ja płacę za kartę i za wypłaty z bankomatów. Jedynie wypłata z bankomatu mojego banku nic mnie nie kosztuje. Nie miałam pojęcia, że są darmowe karty i że można wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Możecie mi powiedzieć w których bankach tak jest?
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:33
Ja nie mam karty kredytowej i dobrze mi z tym. Znając moje skłonności do wydawania pieniędzy to pewnie w dwa dni straciłabym wszystko z karty a później żałowałabym, że tyle wydałam. Karty kredytowe są zdecydowanie tylko dla ludzi którzy potrafią rozporządzać pieniędzmi.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:49
Jeśli nie potrafisz gospodarować pieniędzmi to nie bierz karty, dobrze ci radzę. Już nie jedna osoba cierpiała z powodu gigantycznych odsetek na karcie. Łatwo jest wydać pieniądze, zwłaszcza te na które się nie zarobiło ale później ciężko to wszystko spłacić. Ja mam kartę kredytową ale prawie wcale z niej nie korzystam.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:28
Wydaje mi się, że na spłatę karty kredytowej są niecałe dwa miesiące, później naliczane są odsetki. Ja mam kartę kredytową i za nią nie płacę. Bardzo często z niej korzystam i to pewnie dlatego. Wicie może jaki maksymalnie może być limit na karcie? Ja mam kartę do 1000 złotych.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:32
A to po co komuś karta kredytowa skoro nie ma zamiaru z niej korzystać? Ja nie widze w tym najmniejszego sensu. Biorąc taką karte raczej nastawiamy sie an to ze chcemy żyć ciągle na kredyt bo inaczej po co by nam była taka karta.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:13
Mnie też to wydaje sie bardzo dziwne.Może ktoś po prostu chce mieć taka kartę kredytową by skorzystać z niej w chwili gdy będzie tego potrzebował. To jest nawet dobre rozwiązanie.Bo i po co latać po bankach i łatwić sobie kredyt jak ma sie taka karte pod ręką.
Cytuj
Odpowiedź