• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy. Co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 11:24
Muszę pilnie wymienić pieniądze i szukam sprawdzonego kantoru internetowego. Polecicie mi coś? Jeszcze nigdy nie korzystałam z kantoru online i nie wiem, któremu można zaufać. Do normalnego kantoru nie mam kiedy iść.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 12:22
Masz ich tyle w sieci: walutomat, internetowykantor. Chyba sa niezle.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:22
Moim zdaniem, każdy kantor internetowy jest bezpieczny. Poszukaj w google kilku kantorów internetowych i sprawdź w którym jest najkorzystniejszy kurs. Jeśli mimo wszystko masz wątpliwości to radzę skorzystać z normalnego kantoru. Tam też bardzo szybko wymienisz pieniądze.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Gość

Niezarejestrowani

29.6.2014 0:10
Ja polecam Amronet. To kantor internetowy z bardzo dobrymi kursami, dobrą opinią i dobrą obsługą. Pamiętaj, że lepsze jest wrogiem dobrego i nie szukaj czegoś, co może nie istnieć ;)
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:32
W sieci jest pełno kantorów internetowych ale wydaje mi sie że nie ma sensu z nich korzystać, przynajmniej ja bym sie nie skusiła. Zdecydowanie bardziej wolałabym pochodzić troche po kantorach takich lokalnych i tam wymienić pieniądze.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:10
Mimo wszystko uważam, ze powinienes przejsc sie do kantoru , bo ja tym kontorom internetowym niezbyt bym ufala. Nie wiadomo czy sa uczciwe. Wymienisz a potem mozesz juz nie odzyskac pieniedzy. Lepiej znajdz czas i przejdz sie do prawdziwego kantoru.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:26
Ja bym lepiej na Twoim miejscu nie ufała internetowym kantorom, lepiej przejsc sie do prawdziwego, nawet jak sie nie ma czasu na nie to mimo wszystko lepiej zagospodarowac sobie troche czasu niz potem miec problemy z internetowymi oszustami.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 20:42
Przyznam, że często wymieniam pieniądze, jednak mimo wszystko korzystam z tradycyjnych kantorów, a właściwie jednego, który już sprawdziłem. Może jestem staroświecki, ale wole mieć gotówkę od razu do ręki. Jest to bardzo pewna transakcja a w internecie, cóż nie korzystam więc nie mnie się wypowiadać. Mimo to wydaje mi się że jeśli naprawdę na szybko potrzebujesz wymienić te pieniądze to znajdziesz chwile na to, aby udać się do kantoru.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:09
Nie każdy ufa kantorom internetowym, zupełnie nie wiem dlaczego. Przecież, żeby kantor mógł prosperować na rynku musi spełniać wiele wymogów. Według mnie wymiana pieniędzy przez internet jest w 100% bezpieczna. Ja korzystam z różnych kantorów, szukam ich zazwyczaj w google. Tobie też radzę:)
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:57
Niby oni jakieś zasady mają, ale jaką mamy pewność że jak wyślemy im pieniadze to wyślą to nam w takim przeliczniku jak oferuja na swoich stronach internetowych. Ja tam nie zdecydowałabym się na wymiane pieniędzy w ten sposób.
Cytuj
Odpowiedź