• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie kredyt z możliwością wcześniejszej spłaty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 11:04
Witam! Jestem zmuszona wziąć kredyt na 10 tysięcy na wesele. Mam zamiar spłacić go od razu po weselu więc zależy mi na możliwości wcześniejszej spłaty. Wiecie może gdzie znajdę taki kredyt? Słyszałam, że banki niechętnie godzą się na wcześniejszą spłatę a jak już to trzeba ponosić jakieś dodatkowe koszty. Doradzicie mi coś?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:25
Wcześniejsza spłata jest uwarunkowana wieloma czynnikami. Najlepiej wybrać ofertę, która przewiduje taka możliwość.
Jeżeli nie to przy wpłacie odpowiedniej kwoty na rachunek trzeba wysłać do banku wypowiedzenie oraz rezygnację z ubezpieczenia. Naliczone zostaną odpowiednie opłaty. Są jednak na rynku kredyty z możliwością wcześniejszej spłaty bez dodatkowych płatności.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:39
Może Pani napisać w których bankach jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu? Ja chciałbym wziąć kredyt na samochód w PEKAO i spłacić go zaraz po tym jak sprzedam obecne auto. Jest u nich taka możliwość? Szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się ponoszenie dodatkowych kosztów.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:15
o nie wiem czy jest coś takiego jak wcześniejsza spłata kredytu, nie wszystkie banki chcą na to iśc. Mój znajomy brał kredyt i chciał sie właśnie dowiedzieć czy może spłacić kredyt wcześniej to każdy bank w jego okolicy nie miał niestety takich możliwości.
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:43
A w jakich bankach Twój znajomy pytał o ten kredyt? Mi sie wydaje że jak zaraz na początku gdy bierzemy kredyt zapytamy o możliwośc wcześniejszej spłąty to bank raczej pójdzie nam na rękę. To w ich interesie żeby odzyskac pieniadze
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:14
Np. w Alior Banku, jednak aby spłacić całkowicie pożyczkę niezbędne jest wydanie dyspozycji wcześniejszej spłaty. Możliwość taka jest także w Banku Millennium, BNP Paribas – Kredyt gotówkowy nr 1, Raiffeisen Bank Polska S.A. czy Bank Pocztowy.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:56
Wg mnie kredyty ze wczesniejsza spłata to super sprawa, bo w przyplywnie gotowki mozesz splacic bez problemu caly. Pamietam na własnym przykladzie, ze nie wszystkie banki sie na to godza i biora takie rozwiazanie pod uwagę.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:57
Ciezko jest znalezc taki kredyt i taki bank , ktory zgodzi sie na taką możliwość.Im sie wszystko musi zgadzac, a taka wczesniejsza wplata nie jest chyba do konca po ich mysli. Pochodz po bankach i wypytaj. U mnie we wsi nie ma takiego banku.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:50
Wybacz moją zuchwałość ale widzę że stawiasz na "zastaw się a postaw się". W interesie banku też jest abyś spłaciła kredyt w miarę szybko i w całości więc myślę, że jeśli masz możliwość wcześniejszej spłaty powinni iść Ci na rękę. Na chwilę obecną coraz większa ilość banków godzi się na tę opcję.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:30
Ja nie wiem jak banki mogą się nie godzić na wcześniejszą spłatę. Przecież to leży w ich interesie by odzyskać pieniądze. Często też doliczają jakieś dodatkowe opłaty za wcześniejszą spłatę i zarabiają na tym dodatkową kasę. Dlatego tym bardziej nie wiem dlaczego nie w każdym banku jest taka możliwość.
Cytuj
Odpowiedź